Jump to content
Sign in to follow this  
nyac55

Risen 3 - jak powstrzymać Mendozę, przed odeściem z załogi!

Recommended Posts

Witam. Co mogę zrobić, żeby Mendoza nie opuścił mojej załogi (odejście jest powiązane z anulowaniem Questa Cienie z przeszłości). Gram dobrą postacią, według poradnika na gry-online.pl, poziom karmy postaci nie może być wyższy niż 90 (w przedziale 90-100). Ja niestety osiągnąłem taki poziom... teraz próbuję nieco obniżyć poziom mam ok. 77, ale dalej jak rozmawiam z mendozą, ten ode mnie odchodzi. Czy ma to związek z tym, iż rozmawiałem z nim wcześniej, gdy miałem już wtedy wysoki poziom karmy? oraz teraz obniżenie go niczego już nie zmieni ? Jestem w momencie przed ostatnią rozmową z mendozą i próbuję obniżyć poziom karmy i wtedy z nim porozmawiać, ale bezskutecznie. Proszę o pomoc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra, już to ogarnąłem, wystarczyło wykonać zadanie z wątku Cienie z przeszłości... wtedy udało się z nim normalnie porozmawiać... Jednak wykonałem już wszystkie zadania wątku ;p i jak z nim rozmawiam na koniec dalej odchodzi ;/

Z tego co wiem, od jaffara tego gnoma z taranis zdobyłem włosy Kapitana Stalowobrodego... ale wtedy nie mogłem normalnie rozmawiać z mendozą, więc unikałem kontaktu z nim. We śnie spotkałem Kapitana Stalowobrodego i zdobyłem jego skarb z jakiejś wyspy ( nie wiem czy to ten sam czy inny), jednak przez Mendozę* nie dostałem informacji o skarbie Stalowobrodego, jak w przypadku innych skarbów np. skarbu kapitana Slayna.

Sądzę, że to mogło zablokować wykonanie zadania lub jeszcze coś innego ;p

Edited by nyac55

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×