Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

daramushi

Dziwne Syczenie

Polecane posty

Witam mój problem polega na tym ze za każdym razem gdy włącze gre slychać syczenie i to nie są wiatraki, bo jak są wyłączone przy jakiejś grze to tez slychac funkcja karty graficznej pozwala na to ze nie chodzą cały czas. karta to GTX 1060 6GB, 16 GB ram DDR 4 , zasilacz cooler master .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszczące cewki (yt powinien dostarczyć masy przykładów) - problem dotykający od jakiegoś czasu sporej części nowych kart (i czasami zasilaczy), nie pływa negatywnie na działanie podzespołów, a jedynie dostarcza wrażeń akustycznych (i raczej nie może być podstawą do reklamacji). W kartach często wiąże się z generowaniem bardzo wielu fpsów, więc możesz spróbować jakoś te klatki ograniczyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy to ma cos wspólnego z kartą ale przestawiło mi 60 Hz na 59 hz i miałem foldery mocno zolte bardzo ostry ekran później działało normalnie a teraz jak skonczylem grac to miałem spowrotem zółte te foldery ta ostrość bardzo silna i jak wszedłem w opcje grafiki nvidi było 60 hz wiec dalem na 59 i spowrotem na 60 i jest dobrze co to może być przyczyna ze tak się dzieje ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...