Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

herendil

Battlefield 1 - freez i "zacinanie" myszki na multi

Polecane posty

Hejka, robilem ostatnio format bo okazało się ze nie moge uzywac win 10 na swoim sprzecie bo uwaga (jak sie dowiedzialem od supportu microsoftu) moja plyta glowna nie wspolpracuje z win 10 i z najnowszymi aktualizacjami co powodowalo niekonczoca sie fale blue screenow i zawieszen calego PC w roznych sytuacjach i odstepach czasu, na co pomagalo tylko i wylacznie odlaczenie zasilania.

Ale do rzeczy. Aktualnie mam win 7 i kiedy odpalam BF1 na multi mam straszne lagi kiedy poruszam myszką. Tzn kiedy biegam i skacze wszystko chodzi plynnie (z malymi spadkami FPS ktore nie przeszkadzaja w rozgrywce), kiedy zaś ruszam kamerą łapię freezy, myska nie chce sie ruszać, potem sie rusza szybciej, to wolniej itd... Białej gorączki dostaje... Czytałem podobne problemy na innych forach i bardzo wiele osob ma podobnie. Lagi na multi, myszki lub klawiatury ktore sie blokuja. Wylaczylem origin w grze, przestawilem ustawienia w panelu nvidii na wydajnosc itd, robilem aktualizacje systemu ktora niby cos pomogla ale nie do konca. Na Singlu moge grac na ultra bez zadnego problemu, a na multi nie wazne czy ultra czy low i wszystko wylaczone jest tak samo. Pojawia sie ta posrana zolta ikonka z prawej strony ze niby mam mało FPS (no chyba nie bo mam powyzej 40-50) ktora pojawia sie prawie zawsze jak FPS spadnie ponizej 60-50 i mi laguje jakby chciala powiedzieć "ej stary przeciez jak mozna grac na 40 klatkach? JEEB patrz nie da sie" i robiła mi na zlość. W BF4 miałem to samo od momentu kiedy dodali te kretyńskie servery z rozna iloscia Hz np 30hz serwery albo 60hz serwery co niby mialo poleprzyc (ta jasne) jakosc rozgrywki np przy 30 klatkach na 30hz serwerach. W rezultacie nie wazne czy gralem na 30 czy na 60hz serwerach i tak mialem lagi, wczesniej moglem grać normalnie i wsyzstko latało jak szalone. BF3 chodzi miodnie (chyba bo dawno nie grałem, ale chodzil najlepiej zawsze, pomimo ze pewnymi aktualizacjami tez go zwalili na pare miesiecy, co potem poprawili). Szukalem przyczyny w sprzecie ale nadaremno, wszystko inne dzxiala normalnie i plynnie tak jak powinno (w mojej konfiguracji). Nie mam już siły do tych patałachow z EA i Microsyfu :(

Win 7 rozwiazal problemy bluescreenow i zwiech, rozwiazal tez po czesci problem z BF1 ktory na win 10 chodzil... nie chodzil... Mialem tak straszne lagi w menu, ze zeby wybrac serwer musialem po kazdym kliknieciu gdziekolwiek minimalizowac i klikac w gre jeszcze raz a nastepnie przechodzic dalej bo cale menu sie zawieszalo (nie rozumiem tego).

Ktos wie jak rozwiazac ten problem z MULTI BF1 i BF4 bo poprostu nie da sie tak grać :(

Win 7 64 home
i5 2500k
gtx 970 msi
asrock p67 pro3
EVGA 550 GA
goodram 1333 8 GB

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...