Skocz do zawartości

Rozwiązany: Laptop do "gamingu" do max.4000


zorgan

Polecane posty

Witajcie, szukam laptopa (koniecznie, bo potrzebuje na statek a pieca ani w samolot nie wezmę ani na statku nie postawie) na którym będę mógł pograć w te wszystkie super i hiper świetne nowe gry i te które wyjdą (Wiesiek 3 którego nie miałem możliwości ograć [ale którego kupiłem w wersji goty bo na steam sale był za 60 złotych XD], COD WW2, BF1, GTA V, AC:O, AC:U, Wolfensteiny, PUBG, Forza, Sniper Elite, Fallout 4, Skyrim w tej nowej edycji, FC5 jak juz wyjdzie i The Crew 2 jak wyjdzie bo o dziwo mimo recenzji bardzo dobrze grało mi się w część pierwszą). Nie wymagam 60FPS na ultra. Fajnie jak na jakoś wysokich detalach będę miał stabilne 40FPS (AC4:BF skończyłem w stabilnych 20FPS). Serdeczne pozdrowienia i szczęśliwego nowego roku

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za tą propozycje, wygląda genialnie, po zmianie wyrzuceniu SSD nawet z ceną świetnie stoi. (Tymczasowo nie potrzebuje ssd, a chce jak najwiecej zaoszczedzic na razie. Za to w budżecie spokojnie nie przekraczającym 3900 myślę nad tą 16 gb ramu. Warto?)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już zauważyłem i poprawiłem komentarz mój. Co sądzisz o wrzuceniu 16gb ramu, ale bez ssd? Bo zależy mi żeby nie przekroczyć tych 4000, a nawet żeby było mniej

W ogóle patrzałem na stronie morele i nie mam pojęcia jak wyczailiście taki genialny sprzęt. Ma to czego szukałem. Dosłownie. Windows, i5 4rdzenie i 1050ti. No nigdzie nie było takiej kombinacji i pewnie bez was kupiłbym jakiś słabszy sprzęt bo jak z windą to tylko 1050 stock i 8gb ramu. Ja to was podziwiam normalnie. Teraz tylko jak najszybciej maca się pozbyć i będzie dobrze. A na morele macie jakieś dobre kody rabatowe? Bo wy zawsze na tym forum fajne promki mieliście :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No można dorzucić do 16 GB, choć podejrzewam, że tej klasy sprzętowi 12GB by spokojnie starczyło. Ja tam bym wolał SSD, bo jednak dysk 5400 rpm to trochę ciężki temat w codziennym użytkowaniu, no ale zawsze można dokupić (tym bardziej, że biorąc SSD wyszłoby sporo taniej). Tylko pamiętaj, że tam działają tylko SSD NVMe.

Swoją drogą, to też byłem zdziwiony ceną :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...