Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miro223

Xbox 360

Polecane posty

Mam problem z konsolą Xbox 360 mam już ja od 3 lat, nigdy nie było żadnych problemów. Gdy zainstalowałem GTA V grałem normalnie wyłączyłem i gdy włączyłem ponownie konsola nie łączyła się z padami ani nie wyświetlała żadnego obrazu. Odkurzylem ja i postawiłem w innej pozycji (pionowo) i konsola zaczęła działać ale po 5 minutach gry w GTA V zawieszala się,odinstalowalaem GTA i zainstalowałem jescze raz ale w połowie instalacji zawiesiła się znowu wyłączyłem i wyłączyłem konsole,usunąłem GTA (tyle co już się zainstalowalo) i odpaliłem inna grę(działała bez problemu) wyłączyłem konsole po ok 4h włączam konsole a ona znowu nie łączy się z padami i wyświetla czarno biały ekran i hiperwentyluje się. Co może być tego powodem? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do GTA V pobierz patche. Jeżeli Xbox 360 to być może odłączałeś kabel od TV wtedy zostaje start z domyślnymi ustawieniami. Chyba że masz włączone automatyczne wykrywanie TV ale przy zmianie wyświetlacza na inny np. z mniejszą rozdzielczością to nie pomaga. Jeżeli nie to ustaw rozdzielczość nominalną gry np. 720p. Pady doładuj baterie chyba że masz na kabel. Ustaw aby Xbox 360 nie pobierał w tle bo konsola nie zawsze się wyłącza a raczej przechodzi w tryb czuwania. Hdmi wejście w TV jak i kabel do połączenia HDMI powinien obsługiwać standard 1.4 HDMI. Problem jest od jakiegoś czasu na starych Xbox 360 do wersji Elite. Microsoft zablokował niezgodne ze standardem połączenia nie oficjalnie ale w aktualizacji konsoli jak masz najnowszą. Efekt to defekt obrazu piksele czy migotanie obrazu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...