Jump to content
NarciarzPaliGume

Spowolniony kursor myszki w grach

Recommended Posts

Witam, mam problem z kursorem. Na pulpicie wszystko działa poprawnie, a gdy wlączam niektóre gry to kursor nie nadąża za myszką i wygląda to tak jak by ,,pływał'' zamiast reagować zgodnie z działaniami myszki... Dodam że działo się tak na 2 poprzednich komputerach (pierwszy był tani laptop, drugi tani i stary komputer, który ma już teraz 10 lat, a teraz dostałem porządny już komputer za 3600zł z ryzen 5 1600 i gtx 1060 6gb), a dalej to samo! Kompletnie nie wiem już co zrobić, sprawdzałem już wszystkie fora, zmieniałem synchronizacje pionową, sprawdzałem na innych myszkach i wszystko to samo! Nie ważne czy używam myszki bezprzewodowej, mojej bloody v8m, czy myszki z biedronki od brata, zawsze kursor w grach jest spowolniony, nawet w minecrafcie... Dodam, że gdy miałem ustawioną opcje, że mam tyle fps i hz monitora (60) to tak się działo, a gdy dałem na unlimited (miałem od 300 do 1500 fps) to problem ustał... I nie wiem kompletnie czego to wina? Przecież nikt nie ma takiego pecha, aby 3 raz z rzędu trafił mu się komputer z tym samym problemem, a wina myszki to na pewno nie jest. Zastanawialem sie czy to przypadkiem nie jest wina mojego monitora, ale jestem w tej sprawie bezradny, a nie bedę specjalnie lepszego monitora kupować aby to sprawdzić... 

Bardzo, ale to bardzo proszę was o odpowiedź bo nie wiem co zrobić!