Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SilentBob

Zimowa wyprzedaż Steam 2017

Polecane posty

No dobra, powiedzmy, że jeszcze luźna nie zginęła...

 

Jutro, to jest 21 grudnia 2017 roku o godzinie 19:00 wystartować ma zimowa wyprzedaż na steamie.

Co zamierzacie kupić, jeśli w ogóle coś kupicie?

Ja poluję na weebo gierki, które teraz mają wysokie ceny, a jak jest wyprzedaż, to schodzą z ceną o max 50%... Dlatego liczę, że takie na przykład Final Fantasy potanieją trochę bardziej. Może BioShock Infinite zejdzie o jakieś 66%? Legend of Heroes: Trails in the Sky SC i 3rd przydałyby się, żeby uzupełnić kolekcję... Ogólnie mam wiele pozycji na liście życzeń, a kasy na gry nie mam za wiele, więc będzie trzeba podejść do wyprzedaży z głową... :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na liscie zyczen mam ~60 tytulow, ale pewnie skusze sie tylko na kilka z nich. Najchetniej uzupelnilbym biblioteczke gier o Steins;Gate, Zero Time Dilemma, Clannad i Danganronpe. Do tego moze Rise of the Tomb Raider i Planet Coaster. Od dlugiego czasu kusi tez Astroneer, ale gra wciaz jest w Early Access, wiec pewnie sie nie zdecyduje. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poluję na gry z minimum 80% obniżkami, aby max. cena była 15 zeta. :P

Shantae Risky's Revenge, Q.U.B.E., The Ball, Oneshot, Dungeon Defenders, Oddworld Stranger's Wrath, Enslaved, Fable, Blackhole.

 

Znaczy mój budżet to będzie tylko 100 zeta (a w zasadzie 85, bo chcę sie komuś odwdzięczyć, jeśli Gaben pozwoli), więc najwyższy priorytet mają Shantae i Fable, a potem się zobaczy. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, to kupiłem sobie BioShock Infinite i teraz mam pytanie... Czy przed przystąpieniem do gry w Infinite powinienem zagrać w BioShock 1 i 2? Bo, szczerze mówiąc, nie chce mi się... Ale jeśli fabuła jest jakoś powiązana i tak jest lepiej grać, to się przemogę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem w Infinite więc nie pomogę, ale raczej nie musisz. Jesli już coś jest to raczej nawiązania, ale jak mówię- głowy nie dam.

Arturzyn z 2013 roku:

"Hurr durr nigdy nie będę kupowal gier na Steamie".

Arturzyn z 2017 roku:

"Ok wydałem stowe na 8 gier jeszcze tylko 4 dyszki na kilka tytułów i koniec..."

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, SilentBob napisał:

OK, to kupiłem sobie BioShock Infinite i teraz mam pytanie... Czy przed przystąpieniem do gry w Infinite powinienem zagrać w BioShock 1 i 2? Bo, szczerze mówiąc, nie chce mi się... Ale jeśli fabuła jest jakoś powiązana i tak jest lepiej grać, to się przemogę...

Bioshock Infinite to jazda fabularna jazda bez trzymanki i nie jest teoretycznie bezpośrednio powiązany z poprzednimi częściami tj. ich znajomość nie jest niezbędna do zrozumienia (bo i tak nie zrozumiesz co się tam odwala). W praktyce powinieneś jednak zagrać chociaż w pierwszego Bioshocka, żeby w pełni docenić Infinite, a już zwłaszcza DLCki do niego jeśli cię najdzie. Pierwszy Bioshock to i tak bardzo fajna gra, polecam. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SilentBob

Ty nie kupuj gierek tylko graj w Berserię :P

@Tesu

Ty masz Elite, prawda? Da się grać jeśli bym kupił tylko samą podstawkę bez dodatku?

Co do samej wyprzedaży. Jako że na Humblu można teraz zgarnąć Eden i Higurashi to pewnie kupię paczuszkę i na steamie pewnie za dużo kupować nie będę. Zresztą poprzednio kupiłem Niera, Ateliera Sophie i Night of Azure, więc na jakiś czas mi to starczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Sefnir napisał:

 

@Tesu

Ty masz Elite, prawda? Da się grać jeśli bym kupił tylko samą podstawkę bez dodatku?

Da sie, bez problemu. Dodatek wprowadza glownie mozliwosc ladowania na planetach pozbawionych atmosfery, co do poznania gry, zarabiania i kupowania coraz wiekszych i lepszych statkow nie jest potrzebne. Przydaje sie to dopiero pozniej, bo na planetach znajduje sie czesc surowcow potrzebnych do tuningu podzespolow pojazdow, ale to robi sie dopiero w poznym mid-game/end-game, kiedy ma sie juz lepsze statki i zainstalowane na nich najlepsze fabryczne wyposazenie. Jednak zanim dotrzesz do tego punktu, bedziesz juz wiedzial, czy chcesz przy ED spedzic wiecej czasu i kupisz dodatek, czy Ci juz starczy latania w kosmosie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostalo mi nieco ponad 16 zeta reszty na koncie i jako że zamierzam kupic jeszcze Steamworld Dig za 7,2 zeta, to mam pytanie - polecicie jakiegoś fpsa do max 9 zlotych? 

 

Chyba że powinienem zainwestować w Hotline Miami, ale jestem plebsem i nie znam się na dobrych grach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...