Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 02/2018

Polecane posty

Coś monotematycznie się robi w tych czołowych pełniakach. Najpierw jeden Blackguards, teraz drugi. Najpierw jedna mroczna gra akcji od Capcomu, teraz druga. Już trzeci miesiąc mam odłożone w portfelu na CDA i trzeci miesiąc stwierdzam że jednak nie. Jako fan od 1997 roku i luźny sympatyk od powiedzmy okolic 2012-2013, po prostu przeznaczę kasę na dobre piwo które wypiję za Wasze zdrowie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, SilentBob napisał:

@kreve CDA kupuje gry w pakietach. Czyli Blackguards 1 i 2 najpewniej było kupione razem. Tak jak inne gry innych wydawców, które dodali do pisma.

Wiem przecież, to normalne i tak było od baaardzo dawna. Co nie zmienia faktu że wprowadza to pewną nudę pełniakową. Nie żalę się, stwierdzam fakt.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, chciałem kupić na wyprzy w Biedrze, dobrze, że się powstrzymałem. Szkoda że nie pierwsza część, ale 3 to prequel, więc...

 

BTW Rozumiem, że grę i tak można spokojnie ściągnąć? Bo info w newsie jest napisane tak, że sam już nie wiem. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za odświeżenie tematu, ale czy ktoś wie ile ważne są kody na pełne wersje z tego numeru? Nie wiem czy jest sens szukać go w sklepach ze starymi magazynami, a niestety  w momencie kiedy był jeszcze w sklepach to go nie kupiłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...