Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DDragon

Komputer do 6.5 tyś

Polecane posty

I kolejna osoba z mojego otoczenia kupuje kompa a ja dalej na złomie :D niestety. Jednak na podstawie Waszych poprzednich propozycji zaproponowałem znajomemu taki oto zestaw:

http://www.esc.pl/build.php?edit=1&products_id=333438

Wszystko i tylko to jest mu potrzebne. Nie wyda ani złotówki więcej. Co o tym sądzicie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W esc.pl nie ma tego chłodzenia, więc zaproponuję standardowo TR Macho Rev. B - wydajność podobna do Mugena 5 (właściwie nieco wyższa przy wentylatorze na 12V).

17 godzin temu, DDragon napisał:

Jednak na podstawie Waszych poprzednich propozycji zaproponowałem znajomemu taki oto zestaw:

http://www.esc.pl/build.php?edit=1&products_id=333438

Płyta główna do wymiany na np. MSI Z370 SLI PLUS, bo sytuacja pewnie będzie analogiczna do tej: klik.

Może przy rozdzielczości FHD ograniczyć się do GTX 1060 6GB lub RX 580 8GB (raczej wybór padnie na kartę "zielonych", bo ceny Radeonów jakby znów nieco podskoczyły)? Wtedy można by dorzucić do i7-8700K lub po prostu odłożyć pieniądze do świnki-skarbonki. :biggrin:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Bull3t napisał:

Może przy rozdzielczości FHD ograniczyć się do GTX 1060 6GB lub RX 580 8GB (raczej wybór padnie na kartę "zielonych", bo ceny Radeonów jakby znów nieco podskoczyły)? Wtedy można by dorzucić do i7-8700K lub po prostu odłożyć pieniądze do świnki-skarbonki. :biggrin:

Pytanie czy ta grafika da radę np na Wieśka 3 w FHD na najwyższych bądź ultra? I Czy połączenie  - nieco słabsza karta i mocniejszy procek w tym wypadku jest lepsze?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustawienia ultra w Wiedźminie 3 są tożsame z ustawieniami najwyższymi. ;)

GTX 1060 6GB całkiem nieźle powinien dać sobie radę w Wiedźminie 3 (#1, #2 - należy mieć świadomość, że są to najbardziej obciążające scenariusze dla gpu). Połączenie i5-8600K + GTX 1070 Ti zapewni dużo wyższa wydajność, ale można na razie ograniczyć się do i5-8600K  + GTX 1060 - zważywszy, że w ciągu pół roku pewnie zadebiutuje kolejna generacja gpu. Wstępne testy Titana V nastrajają mnie dość pozytywnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...