Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

CormaC

Wybieramy najlepszą okładkę 2017 roku

Wybieramy najlepszą okładkę 2017 roku  

655 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Która okładka z rocznika 2017 spodobała Ci się najbardziej?

    • 01
      154
    • 02
      47
    • 03
      30
    • 04
      51
    • 05
      15
    • 06
      73
    • 07
      35
    • 08
      28
    • 09
      52
    • 10
      44
    • 11
      5
    • 12
      89
    • 13
      31

Ankieta jest zamknięta na nowe głosy


Polecane posty

Żadna w tym roku tyłka nie urywa. Z wszystkich wybijają się 4, 7, 10 i 12, więc wybrałem 10 za dobry pomysł (chociaż wykonanie mogłoby być moim zdaniem lepsze). 

Najmniej podoba mi się 3. Rozumiem, że celowano w wygląd okładek starych filmów klasy b, ale akurat tutaj mi się to niezbyt podoba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uważam że jedynka jest bardzo estetyczna i czysta, wyróżnia się odmiennym ułożeniem tekstu i to bardzo ładnie się komponuje. Jednak ta dwunastka ma w sobie jakiś urok :). Dwójka była by ciekawsza gdyby nie było napisu "2016 GRY ROKU" oraz gdyby tekst był podobnie ułożony jak w pierwszej okładce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszy rzut oka- rzadna. Po przyjrzeniu się, definitywnie 12. Ponieważ rzygam wszechobecnym minimalizmem, a D:OS2 to gra, której magia potrafi nawet zaczarować "jedynie" ładną okładkę. Jakoś czuję, że ta okładka ma w sobie "to coś" :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer 08 podoba mi się najbardziej, zaraz po nim 01 i 06. 

08- Jakaś taka smutna ta okładka i lubię takie klimaty.

01- Ciekawa stylistyka, nie mam na co narzekać.

06- logo z Quake'a zawsze w cenie, aczkolwiek dawno temu była już podobna okładka, tylko bodajże w wersji zielonej.

Jeśli chodzi o najgorszą to ciężko mi wybrać, ale pewnie 11, okładki z czołgami nie zapadają mi specjalnie w pamięć, ale ogólnie graficznie nie wygląda źle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygrywa ex aequo śliczniutka 12 oraz odważna, świetna okładka z numeru pierwszego. Wyróżniam też ładną siódemkę z Preyem (świetna tonacja kolorów!).

Mocne, pozytywne wrażenie zrobiły na mnie wcześniej wspomniana okładka nr 1 oraz 8 z CoDa, lecz ta niekoniecznie jest ładna.

Po za tym to poziom wyjątkowo niski, co najbardziej widać na piątce z Cieniem Wojny oraz zbyt odważnymi okładkami, czyli po kolei - trójka z Tekkena, małpiszon z Beyond oraz trzynasty Wolfenstein + Hitler z drugiego numeru Retro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#7 bo powiesiłbym w dużym formacie na ścianie. Na tej okładce najwięcej się dzieje w dobrym słowa znaczeniu, jest dużo intrygujących szczegółów. Dobre są jeszcze: #1 ale trochę zbyt komiksowa, #4 ale bolą błędy w uzbrojeniu, #6 ale to tylko Quake :), oraz #8 ale każdy kto widział zdjęcia żołnierzy w stanie shell shock wie że to spojrzenie kłamie. Niestety dominują błękit i pomarańcz, czyli ulubione od lat kolory artystów pracujących w reklamie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagłosowałem na 5 numer, bo na żywo wygląda najlepiej, wahałem się też nad 12 i 10, dziwię się za to, że tyle osób zdecydowało się zagłosować na numer 1, którego okładka jest po prostu słaba, a gorsze miały tylko numery 8 i 4.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się pomiędzy 1 a 13. Obie grafiki świetne. Jednak przemówił do mnie minimalistyczny, jak na standardy okładek CDA, układ na 1. Całość jest estetyczna, niekrzykliwa, oszczędna w kolorach. Chciałbym, żeby okładki poszły w takim kierunku. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okładka sierpniowego numeru; bez żadnych bajerów, prosta stylistycznie, no i zamyślony żołnierz zawsze działa na wyobraźnię. Dodatkowy plusik za odcień złotego koloru (tak to się nazywa?), którym wyodrębniono pełne wersje i napis "DVD".

Na drugim miejscu okładka styczniowa i wyróżnienie dla okładki z Quake'm (ale podobna okładka była lata temu, przy okazji Quake 4).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...