Jump to content
Sign in to follow this  
Shadow1988

Problem z komputerem

Recommended Posts

Witam, od kilku dni borykam się z problemem z nagłym zawieszaniem się komputera. Dzieje się to dość niespodziewanie
czasami gdy gram, czasem gdy tylko przeglądam internet. Problem ten objawia się tym że komputer nagle przestaje
reagować na cokolwiek, można powiedzieć że "freezuje" czasami pojawia się taki dziwny buczący dźwięk. Do tego
myszka i klawiatura zachowuje się jakby została odłączona (obie przestają świecić). Pomaga tylko restart komputera,
ale problem się znów pojawia po jakimś czasie. Nic w komputerze w ostatnim czasie nie zmieniałem, myślałem że to
problem z windowsem bo dawno nie był przeinstalowany system, ale nie po formacie nadal problem występuje. Komputer
jest raczej starszy ale nadal mi służy.Nie jestem za dobry w diagnostyce komputera dlatego proszę o pomoc w tej
kwesti. Nie chce na razie wydawać pieniędzy jeśli mógłbym coś sam zrobić w domu z Wasza pomocą. 

Specyfikacja komputera:

Intel(R) Xeon(R) CPU x3430 2,4GHz
NVIDIA GeFOrce GTX650
Gigabyte GA-P55A-UD3
8GB RAM
Toshiba ATA 2TB
WINDOWS 7 Home Premium 64

A może problem dotyczy płyty głównej? Mam dużo "szczęścia" do tego sprzętu, co kilka lat płyta główna dostarcza mi przygód (wszelakich) i to, o czym piszesz (buczenie, problemy z klawiaturą i myszką), nie jest mi, niestety, obce...