Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Hubert24

problem z aktywacją kodu i logowaniem się

Polecane posty

Drodzy forumowicze! Wczoraj utworzyłem konto na tym portalu w celu aktywacji kodu. Lecz cały czas wysakuje mi komunikat o złym haśle i o złym przepisaniu tekstu z obrazka proszę pomocy.

• Upvote 1

Kody aktywuje sie na kody.cdaction.pl. Tam musisz utworzyc osobne konto, bo to z cdaction.pl nie bedzie dzialac. 

mam problem z kodem do chili cinema z nowego numeru cda 1 2018 przed zalogowaniem wpisałem kod aktywacyjny do cinama jako kod podarunkowy i po zalogowaniu też go chciałem aktywować ale ciągle mi wyskakuje  : Wprowadzony kod jest błędny. Prosimy spróbuj ponownie. : co z tym mam zrobić i czy kod działa za granicą bo obecnie jestem  w kraju UE

19 minut temu, maxuu1234 napisał:

mam problem z kodem do chili cinema z nowego numeru cda 1 2018 przed zalogowaniem wpisałem kod aktywacyjny do cinama jako kod podarunkowy i po zalogowaniu też go chciałem aktywować ale ciągle mi wyskakuje  : Wprowadzony kod jest błędny. Prosimy spróbuj ponownie. : co z tym mam zrobić i czy kod działa za granicą bo obecnie jestem  w kraju UE

Temat zamknięty dowiedziałem się z informacji CDA -reklamacja iż dany kod nie działa za granica dzięki.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.