Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

spryciarz97

SteelSeries Engine bardzo laguje myszkę

Polecane posty

No witam wszystkich obecnych. Mam nadzieję że trafiłem na dobry dział, przescrollowałem forum i nie znalazłem żadnego o software sprzętowym a więc jestem. Jeżeli jednak źle trafiłem bardzo prosiłbym o przeniesienie tego tematu. Wracając do problemu.

Otóż kilka dni temu stałem się (prawie) szczęśliwym posiadaczem słuchawek SS Arctis 3. W oprogramowaniu SS miałem już zainstalowaną myszkę SS Rival 300 i nie było z nią nigdy żadnych problemów, ani z oprogramowaniem. Po dodaniu słuchawek i ustawieniu tego całego dźwięku przestrzennego, cały (chyba) soft dostał pie*dolca. Dosłownie. 

Dopóki jack nie znajduje się w lapku wszystko jest po staremu. Cyrk zaczyna się gdy tylko dotknę jackiem wejścia. Na pierwszy rzut oka nic nie widać ani nie czuć. Dopiero po chwili zaczyna dać się odczuć ostre spowolnienie myszki tak jakbym cały czas się bawił suwakiem od DPI, to znaczy zmniejszał do 300 i od razu skakał na 1500. Na pulpicie i przeglądarce nie jest tragicznie, w gry takie jak Rainbow6 albo CS nie da się grać przez totalną utratę panowania nad myszką. 

Pytanie do Was. Spotkał się ktoś kiedyś z czymś takim? Może inne oprogramowanie też dostało takiego świra? Ktoś wie co to może być i jak to naprawić? Proszę pomóżcie bo jak na razie nie potrafię sam znaleźć żadnego rozwiązania... 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...