Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

Rozwiązany: Jaką kartę graficzną wybrać???

Polecane posty

Witam zastanawiam się nad doborem karty graficznej. Mam do wyboru: Zotac GeForce GTX 1060 AMP! Edition 6GB GDDR5, Gigabyte GeForce GTX 1060 WindForce II OC 6GB GDDR5, Palit GeForce GTX 1060 Super JetStream 6GB GDDR5. Proszę o poradę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to grafika 2D, 3D (głównie blender bo na 3ds maxa mnie nie stać) no i gry. W sumie ta cena też wchodzi w grę :) I czy musi być pamięc 3000MHz czy wystarczy 2400MHz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Dirian napisał:

Pamięci im szybsze tym lepiej. Z tego co widzę, to te GoodRamy w X-Kom i tak są niedostępne w tej cenie co podałeś na screenie. 

Tak ja wiem, że im szybsze tym lepsze, ale także droższe. Fakt pewnie teraz już są niedostępne, ale kto wie co będzie w tygodniu :) Szkoda, że pamięci są droższe niż na początku roku. No chyba, że wezmę na początek 2x4GB

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, desgraph napisał:

Chcialem kupić w tym tygodniu chociaż jak widzę bedzie ciężko.

Masz na myśli ceny pamięci RAM? Jeśli tak, to mogę Cię zapewnić, że nieprędko ceny spadną. ;)

Co do podłączenia monitora do karty graficznej - trzeba ratować się np. takim konwerterem obrazu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Bull3t napisał:

 Jeśli tak, to mogę Cię zapewnić, że nieprędko ceny spadną. ;)

 

Mówisz o spadku cen, ale nie mówisz czy podrożeją :D Jeśli będą takie jak są to jeszcze może jako tako dam radę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...