Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Saperek2012

W co gracie w pracy?

Polecane posty

Wiadomo, że za płacę która nam wciskają pracodawcy nie każdemu chce się wyciskać z siebie pełnego potencjału albo przynajmniej tego pokazywać, żeby nie podnieśli ewentualnej normy pracy bez wcześniejszej podwyżki.

Albo przynajmniej ja tak mam przez co swoją 8godzinną pracę wykonuję w 4-5 godzin. I czas do fajrantu muszę jakoś kreatywnie wykorzystywać.

Wcześniej grałem w OpenTTD - ale sprzątanie po wykupieniu komputerowego gracza jest uciążliwe a na multi nie miałem co liczyć serwer firmy skutecznie blokuje wszystkie takie połączenia.

Teraz znalazłem sobie nową zabawkę. Stary klasyczny X-Com: Ufo defensez 98 roku z final mod packiem, który znacząco rozszerza i urozmaica rozgrywkę (gorąco polecam); ta wersja posiada swobodę, której brakuje nowym X-Com'om, nadal jest na czas bo jeśli będziemy olewać statki i inwazje obcych i nie będziemy rozbudowywać naszej sieci na całą ziemię, w końcu z programu x-com zaczynają wycofywać się poszczególne kraje przez co tracimy fundusze, no ale nie jest to wyścig z czasem z nożem na gardle.

 

A w co wy gracie w pracy? I czy kiedyś was szef was przyłapał?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W robocie to preferuję mniej angażujące czasowo tytuły takie jak Diablo III, Quake 3, Red Alert 2 czy StarCraft.

A przełożony dobrze wie że gram w czasie pracy, ale jakoś nigdy nie miałem z tego powodu problemów. Swoje robię, a jak wskoczy jakieś "okienko" to w coś pogram. Lepiej to mi robi na mózg niż wychodzenie na przysłowiową fajkę lub gadanie ze znajomymi o pierdołach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...