Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Frizen

Telefon 500-700zł

Polecane posty

Jeżeli zależy Ci na wytrzymałej baterii no to warto spojrzeć na LG X Power 2. Specyfikacja standardowa, Android 7.0. Bateria 4500 Mha i szybkie ładowanie. Nie wiem jak jest z aparatem, imo warto się przyjrzeć jakimś testom

Wysłane z mojego LG-M250 przy użyciu Tapatalka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedz,ten telefon wydaje się bardzo ciekawą opcją,jedyne co to z tego co czytałem aparat nie jakieś super jakości ale chyba da rade,a co sądzisz o tym modelu TP-Link Neffos X1 (Android 6.0Marshmallow)?Wg opinii podobno też dobry,jak myślisz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję Xiaomi Redmi 4X - cena około 530 zł na "Alledrogo". Aparat foto nie jest w nim jakiś super-hiper, ale nie jest też tym z tych najgorszych. Poza tym bateria jest w tym telefonie naprawdę nie do zajechania - 4100 mAh! Do tego 8 rdzeni po 1,4 GHz. Wyniki testów w Androbenchu wskazują też na dobrą pamięć wewnętrzną, która gwarantuje brak lagów, nawet po długim czasie użytkowania tego urządzenia. Telefon ma 3 GB RAM-u i 32 GB pamięci wewnętrznej. Grafika Adreno 505 pozwala na bezproblemowe uruchamianie gier takich, jak chociażby "Herathstone", czy "Asphalt". Na twoim miejscu poszukałbym w necie więcej informacji na temat tego smartfona.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...