Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 01/2018

Polecane posty

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 01/2018

BONUSY:

4. Kod zniżkowy na zakup czytników e-booków.

3. Kod o wartości 150 zł do serwisu Chili Cinema.

2. Kod do gry War Thunder.

1. Dwustronny plakat "Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi" i mapa-poradnik do PUBG.

PEŁNE WERSJE:

3. The Settlers: Dziedzictwo królów PL/EN (DRM Free + Uplay)

2. Edna & Harvey: Harvey’s New Eyes PL/EN (Steam)

1. Resident Evil 6 PL/EN (Steam)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Settlersi! <3 Mam premierówkę, wygrałem kiedyś jeszcze w czasopiśmie Mix Komiks (już nie istnieje, więc można pisać :D). Niestety, nie instaluje już mi się z tamtych płyt, więc chętnie przygarnę nowszą wersję. 

Myślałem o kupnie czytnika ebooków i nawet mam na to fundusze, ale... 6 cali? Śmiechu warte. :)

Zobaczymy resztę dodatków, ale już nie jest źle. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto zaznaczyć, że piąta odsłona osadników podpadło mocno fanom serii za przyjęcie konwencji RTS-a, wobec czego uznają ją za najgorszą odsłonę serii.  Druga gra to dzieło twórców Deponii, słyszałem, że jest całkiem niezła, na pewno wypróbuję. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RE6 jako główny pełniak... heh szkoda, że już posiadam od dawna i szkoda, że nie ma na płycie. Niemniej doceniam pełniaka, choć ja się z nim bardziej męczyłem niż czerpałem przyjemność z grania. No cóż i tak kupię bo zawsze w piśmie jest ciekawa publicystyka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że z drugiej strony plakatu nie ma kalendarza a jest mapka z PUGB :/ uwielbiam takie dodatki jak growe kalendarze - trudno, będę musial się zaopatrzyć na ten z PSX, ale plakat SW wygląda świetnie, na pewno powieszę. Z gier raczej nic nie uruchomię bo już praktycznie przeniosłem się na konsolę jeśli chodzi o granie ale ta przygodówka kusi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moglibyście dać Wiedźmina 3 Edycje GOTY pff tylko 129 zł za wersję pudełkową to ile taki klucz może kosztować? 2 zł? Opanujcie sie i dawajcie lepsze pełniaki bo ja już od 59 lat CDA nie kupuje bo strasznie słabe gry dajecie. Moglibyście sie bardziej postarać. Nie dość że dajecie jakieś gry z 1500 roku to jeszcze są one za mocne na mój komputer co to ma być

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imo jeden z lepszych RE w pakiecie. Postawione na akcje i coop, mniej na horror. Cóż coop to jest głównie to czego chciałem najbardziej w serii.

Większość odsłon ograłem daawno. Z biegiem czasu mogę powiedzieć, że nie każdy jest fanem drzemek # residentsleeper. 

Akcja w 6 mnie kupuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Sosna564 napisał:

szkoda, że nie ma na płycie

Osobiście wolałbym, żeby na płytę trafiały materiały, których nie można z jakichś przyczyn dać na stronę (jakieś ziny, materiały dodatkowe, kiedyś tego było dużo). Teraz i tak większość gier mam na steama i przeważnie nie chce mi się nawet wstawać po płytę, która leży 3 metry dalej, bo jestem zbyt leniwy. A często gra szybciej się po prostu ściąga.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z faktem, że przez ostatnie kilka miesięcy trafiło do CDA sporo gier, które już posiadam, chciałbym uzyskać informacje w następujących kwestiach:

1. Od pewnego czasu pojawia się formułka "kod można pobierać do..." ostatnio zmieniona na "kod można realizować do...". O ile się orientuję kody steam (nie wiem jak uplay) raczej nie posiadają terminu ważności - czy ograniczenie dotyczy więc realizacji na stronie kody.cdaction?

2. Czy wymienione gry dodawane do CDA posiadają region locka?
- Deponia, Chaos on Deponia, Goodbye Deponia
- Eurofighter Typhoon
- Holy Potatoes! A Weapon Shop?!
- Hostile Waters: Antaeus Rising
- A New Beginning - Final Cut
- Blackguards
- Edna & Harvey: Harvey’s New Eyes
- Resident Evil 6

3. Czy na uplay również istnieje odpowiednik region locka? Jeżeli tak, to jak wyglądają pod tym względem poniższe gry z CDA?
- Prince of Persia: Piaski czasu, Prince of Persia: Dusza wojownika, Prince of Persia: Dwa trony
- Assassin's Creed Chronicles: China, Assassin's Creed Chronicles: India, Assassin's Creed Chronicles: Russia
- Beyond Good & Evil
- The Settlers: Dziedzictwo królów

4. Tutaj w zasadzie nie mam wątpliwości, ale skoro już tworzę tego posta, zapytam również o Layers of Fear na GOG.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CDA chyba kupują, że tak napiszę, pozwolenie na rozprowadzanie gier na terenie Polski. Z tego też powodu dystrybutor czy też właściciel praw autorskich może, ale nie musi dać do pisma kody z region lockiem. Jednakże bezpieczniej jest zakładać, że ten region lock jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdarza się, że kody Steam posiadają ograniczony termin ważności. Dzieje się tak na przykład przy darmowym rozdawaniu gier przez HB. Jak mieszkałem w Kanadzie to generalnie nie miałem problemów z dodawaniem gier na steam i UPlay z kodów od CDA. Niemniej jednak czasem region lock występuje. W przypadku Resident Evil 6 gre mozna aktywowac w Europie, Afryce i Australii/Nowej Zelandii. 

Swoją drogą fajnie, że w CDA dali pełną wersję Resident Evil 6. Normalnie bym tej gry nie kupił nawet na wyprzedazy, bo to nie moje klimaty. No i piątka, która była kilka lat temu w CDA też do gustu za bardzo mi nie przypadła. Ściągnąłem i zainstalowałem grę w aumie z ciekawości jak wygląda i jak się w to gra. No i jestem całkiem zadowolony. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.12.2017 o 18:02, PeterG napisał:

W związku z faktem, że przez ostatnie kilka miesięcy trafiło do CDA sporo gier, które już posiadam, chciałbym uzyskać informacje w następujących kwestiach:

1. Od pewnego czasu pojawia się formułka "kod można pobierać do..." ostatnio zmieniona na "kod można realizować do...". O ile się orientuję kody steam (nie wiem jak uplay) raczej nie posiadają terminu ważności - czy ograniczenie dotyczy więc realizacji na stronie kody.cdaction?

2. Czy wymienione gry dodawane do CDA posiadają region locka?
- Deponia, Chaos on Deponia, Goodbye Deponia
- Eurofighter Typhoon
- Holy Potatoes! A Weapon Shop?!
- Hostile Waters: Antaeus Rising
- A New Beginning - Final Cut
- Blackguards
- Edna & Harvey: Harvey’s New Eyes
- Resident Evil 6

3. Czy na uplay również istnieje odpowiednik region locka? Jeżeli tak, to jak wyglądają pod tym względem poniższe gry z CDA?
- Prince of Persia: Piaski czasu, Prince of Persia: Dusza wojownika, Prince of Persia: Dwa trony
- Assassin's Creed Chronicles: China, Assassin's Creed Chronicles: India, Assassin's Creed Chronicles: Russia
- Beyond Good & Evil
- The Settlers: Dziedzictwo królów

4. Tutaj w zasadzie nie mam wątpliwości, ale skoro już tworzę tego posta, zapytam również o Layers of Fear na GOG.

Rozdałem na anglojęzycznej grupie na Steam Settlersów Diedzictwo Królów, RE 6, Blackguards, Defense Grid 2, Layers of Fear, A New Beginning, Hostile Waters, AC Chronicles Russia i Far Cry 3 Blood Dragon i nikt nic nie mówił, że nie może aktywować kodu.

 

Ale i tak lepiej nie robić z tego giveawayów czy sprzedawać z poczuciem pewnosci braku region locków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, Arturzyn said:

Rozdałem na anglojęzycznej grupie na Steam Settlersów Diedzictwo Królów, RE 6, Blackguards, Defense Grid 2, Layers of Fear, A New Beginning, Hostile Waters, AC Chronicles Russia i Far Cry 3 Blood Dragon i nikt nic nie mówił, że nie może aktywować kodu

To ja dodam, ze sam mam konto Steam podpiete pod USA i do tej pory nie mialem takze klopotu. Ale nie dodaje tez wszystkiego jak leci, wiec moze po prostu dobrze trafiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Jak na razie nikt z komentujących nie trafił na region locka :)

Dnia 14.12.2017 o 13:34, Wojman007 napisał:

Zdarza się, że kody Steam posiadają ograniczony termin ważności. Dzieje się tak na przykład przy darmowym rozdawaniu gier przez HB.

Wydaje mi się, że darmowe gry z HB mają raczej ograniczenie terminu "odkrycia" klucza, nie aktywacji na steam.

Dnia 14.12.2017 o 23:52, Coenn napisał:

To ja dodam, ze sam mam konto Steam podpiete pod USA i do tej pory nie mialem takze klopotu. Ale nie dodaje tez wszystkiego jak leci, wiec moze po prostu dobrze trafiam.

Byłbym wdzięczny gdybyś mógł napisać, które gry z mojej listy aktywowałeś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...