Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

valkiri

Karta graficzna 1050 Ti

Polecane posty

Witam wszystkich bardzo serdecznie chciałem sie zapytać na szybko dla pewności czy pod tą płytę główną ASRock H87 pro4 podejdzie karta GTX 1050ti ? 

Nie stać mnie na nowy komputer a moja karta GTX 660ti od Asusa niestety padła 

jeżeli chodzi o zasilacz to nazwy nie pamiętam ale ma 450W komputer 5-4 lata temu był kupowany z 4 tys.

Z góry dziękuje za odpowiedz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama nie podejdzie, ale naturalnie będzie działać bez problemów.

Jak rozumiem, komputer jest wyposażony w jakąś i5 (względnie i3), a zasilacz to coś przynajmniej przyzwoitej klasy?

I oczywiście posiadasz monitor ze złączem cyfrowym (nowe karty nie wypluwają sygnału analogowego)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn sama nie podejdzie ? troszke tego nie rozumiem.

Jeżeli chodzi o procesor to mam intel core i 5 4670k 3.40ghz haswell 22nm Technology a pamieć ram 8gb ddr 3 

Niestety moja gtx660Ti  padała obraz zaczął szwankować na ekranie pojawiały sie zielonek migające paski a w menadżerze  urządzeń  pisało coś wstylu karta odłączona błąd kod 43.. była wsadzona do innego komputera i dokładnie to samo. Teraz jestem bez karty a chciałbym cos do 1000 zł kupić w zamian bo chyba 1060 nie opłaca sie tam pchać. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, valkiri napisał:

Tzn sama nie podejdzie ? troszke tego nie rozumiem.

To był tylko kiepski żart językowy ze strony webtoma :P Karta zadziała w 100%.

Spokojnie mógłbyś tutaj nawet i GTX1080 wsadzić, więc i 1060 też Problem jest taki, że za 1000zł wystarczyłoby tylko na wersję 3GB, która co prawda ma wyraźnie wyższą moc obliczeniową od 1050Ti, ale ten 1GB pamięci mniej już teraz bywa problemem w grach.

Tak jak pisze webtom, Twój monitor musi posiadać cyfrowe wejście obrazu (DVI/HDMI/DisplayPort), inaczej konieczny będzie zakup aktywnego konwertera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha xd no głupi ja. A jeżeli chodzi o gtx 1060 6gb to jest sens pakowania go do takiego sprzętu ?

-płyta główna ASRock H87 pro4

- zasilacz na pewno 450W (był kiedyś sprawdzany ale nazwy przypomnieć sb nie mogę ani pudełka znaleźć)

-pamięć ram ddr 3 8gb 

-monitor/telewizor z wejsciem DVI/HDMIi chyba VGA 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, sztywniaki ;)

2 godziny temu, valkiri napisał:

- zasilacz na pewno 450W (był kiedyś sprawdzany ale nazwy przypomnieć sb nie mogę ani pudełka znaleźć)

A tabliczka znamionowa na samym zasilaczu się wytarła, czy co?
Generalnie jeżeli zasilacz podołał 660 Ti, to i z 1060tką problemów mieć nie powinien (bo obie karty pobierają podobną ilość energii), ale jednak warto by było tak dla pewności poznać model zasilacza - no chyba, że jesteś go na tyle pewien, że dałbyś sobie za niego rękę uciąć spalić cały komputer łącznie z nową kartą.

2 godziny temu, valkiri napisał:

-monitor/telewizor z wejsciem DVI/HDMIi chyba VGA 

Złącze VGA (aka D-Sub) wygląda tak i - jak już wspomniał yojc - z nową kartą go bezpośrednio nie połączysz.

W jakiej rozdzielczości pracuje ten monitor/telewizor? Jeżeli FullHD, to inwestycja w GTX 1060 (czy RX 580) jak najbardziej miałaby sens.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...