Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SerwusX

Rozwiązany: Smartfon z dobrym ekranem za mniej niż 1000 PLN

Polecane posty

Cześć.

Mój obecny telefon chyba już tym razem umarł na dobre, w związku z czym czy moglibyście polecić jakiś dobry telefon za mniej niż 1000 PLN (to górna granica, im mniej, tym lepiej).

  • Priorytetem jest wyświetlacz, bardzo dużo filmów oglądam na smarftonie - obecnie mam (miałem...) telefon z Super Amoledem Plus
  • RAM przynajmniej 3 GB
  • Przekątna ekranu 5-5,5 cala
  • Rozdzielczość przynajmniej fullHD
  • Wydajność nie jest jakimś priorytetem, ale chciałbym, żeby chociaż internet działał płynnie i okazyjnie jakaś gra (np. Heartstone)
  • LTE
  • Obsługa kart pamięci

Widzę, że wszędzie polecają Xiaomi Redmi Note 4 - czy znajdę w podobnej cenie coś lepszego?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Twoich wymagań to spokojnie Redmi 4X by wystarczył z tego co widzę, i to z nawiązką ;) A to smartfon który kosztuje mniej niż 600 zł, dobre ceny były na niego w BF. Na Note 4 zresztą też. Tutaj dużym plusem jest potężna bateria, skoro oglądasz dużo filmów to bardzo by się przydała. Ekran to niestety nie jest Super Amoled, ale również wyświetla obraz dobrej jakości

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano właśnie. Byłem przetestować ten model w jednym sklepie i w sumie niczym mnie nie urzekł. Oczywiście przy moim starym telefonie to nawet smartfony z marketów są jak odrzutowce, ale przy leżących obok niektórych amoledach szału nie było. Poza tym moje słuchawki (podłączyłem moje Superlux 681b, a co) grają na nim ciszej, niż przy moim starym Samsungu Galaxy S2. :O 

Tak na marginesie ciekawe, bo każdy telefon miał dla mnie jakąś widoczną wadę - Huaweie miały dolne klawisze wyświetlane na ekranie (chyba bym umarł próbując to obsłużyć), Samsungi miały wejście słuchawkowe umiejscowione z dołu (nie wiem kto na to wpadł i co brał, ale niech bierze połowę :D), reszta miała albo mało RAMu (1,5 GB? Mój telefon ma 1GB i zdycha przy uruchomieniu 3 aplikacji), albo rozdzielczość rzędu 720x1080 przy przekątnej ponad 5' (strasznie nieostry obraz).

To dwa pytanka:

  1. Czy istniałaby w podobnej cenie jakaś super Amoledowa alternatywa? Ale z minimum 3GB RAMu i wyświetlaczem FullHD.
  2. Czy warto dokładać do wersji 4GB RAM tego Xiaomi Note 4 (bez x)?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...