Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

leisure

Jaki monitor do gier - TN czy IPS?

Polecane posty

Zależy w co grasz i jak dużo, bo to ma jednak znaczenie. Jak strzelanki, CSy itp., to radziłbym brać TN z 144 hz, bo kosztem nieco gorszej jakości obrazu masz sprzęt, który stanie na wysokości zadania jeśli chodzi o czas reakcji, input lagi itp. Z kolei jeśli pogrywasz sobie typowo w wolnej chwili i to tylko od czasu do czasu to lepiej postawić na lepszy obraz, bo poza grami przecież jeszcze inne rzeczy będziesz na tym monitorze robił. Decyzja należy do Ciebie, bo Ty lepiej wiesz do czego używasz sprzęt i co robisz przy komputerze, oraz z jaką częstotliwością. Ja w domu akurat głównie gram, rzadko kiedy zdarzy mi się brać pracę ze sobą, także w moim przypadku poszedł 144 hz, a że strzelanki lubię to się sprawdza. Obecnie dysponuję iiyama Red Eagle 1ms/144Hz, monitor złoto, jeden z najlepszych z jakich miałem okazję korzystać. Łap linka przy okazji i poczytaj sobie specyfikację: https://iiyama-sklep.pl/412-monitory-dla-graczy-iiyama-g-master-monitor-iiyama-g-master-gb2760qsu-b1-27-red-eagle-1ms-144hz-wqhd-freesync-gwarancja-zero-pixeli-4948570115419.html. Wszystko zależy od tego jakie masz potrzeby. Przemyśl to sobie, bo monitor to wydatek jednorazowy na lata i lepiej byłoby z głową zadecydować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...