Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nebeu

Drugi monitor - Czy jest sens?

Polecane posty

Cześć stoję przed dylematem.

Mam możliwość kupienia drugiego monitora (dokładnie taki sam już posiadam): https://www.olx.pl/oferta/monitor-eizo-foris-fs2434-gwarancja-CID99-IDpzVO1.html#86ac41ac60

Ja wiem, że przy moim aktualnym sprzęcie, 3840x1080 zabije go ale po nowym roku (jak ceny się unormują) składam nową skrzynię. Do tej pory mogę grać w FHD.

Czy Waszym zdaniem jest sens kupienia takiego monitora i granie w takiej rozdzielczości? Czy jednak dać sobie spokój z dwoma monitorami i kupić jakiś 27" 1440p?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno dwa monitory się przydadzą przy streamingu i pracy, chociaż w normalnych warunkach też może być to przydatne (na jednym przeglądasz internet, a na drugim grasz, czy masz odpalone coś innego). Jeśli chodzi o gry, to w ścigałki, symulatory, gry taktyczne/strategiczne, takie połączenie zwykle zdaje egzamin całkiem nieźle (aczkolwiek niektórzy mają problem z brakiem jakiegokolwiek obrazu na samym środku, dlatego trzy monitory sprawdzają się trochę lepiej). Natomiast w strzelankach, czy innych grach akcji - już niezbyt. Także zależy w co grasz i co robisz na komputerze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...