Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tobiaszwrecker

Rozwiązany: Mysz Logitech M705 problem

Polecane posty

Witam mam problem z myszą bezprzewodową.. Komp normalnie ją wykrywa, instaluje oprogramowanie i wszystko okej ale myszką wciaż nie działa. U kolegi na komputerze działa normalnie (On kupił tę mysz w komplecie z klawiaturą, nie wiem czy to ma jakiś zwiazek) Nie wiem w czym może być problem

W menadżerze urządzeń też ją normalnie wykrywa, sterownik jest aktualny, baterie dobre, zmieniałem też na inne porty usb ale to samo

Komp:

Płyta głowna Gigabyte P35- Ds3P

4gb ram ddr 2

Windows 7 64 bit

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komputer wykrywa prawidłowo odbiornik USB radiowy ale mysz nie reaguje na zmianę położenia. Brak prawidłowego połączenia między odbiornikiem USB a myszą bezprzewodową. Napisz jaki to model myszy. Twój kolega kupił zestaw klawiatura i mysz nie ma żadnego znaczenia dla połączenia samej myszy. W biosie ustaw USB na lagacy mode właczone oraz sterownik jak masz EHCI włączone. Podłącz odbiornik do szybkiego portu USB 2.0, myszy tego typu nie połączaj do USB 1.1. Zainstaluj sterowniki myszy od firmy która ją produkuje dla systemu który posiadasz czyli Windows 7 64 bit. Nie podłączaj przez przejściówkę PS2-USB. Sprawdź mysz na innym sprzęcie czy działa możliwe jest uszkodzenia sensora. Spróbuj mysz ustawić w niewielkiej odległości od odbiornika USB możliwe są zakłócenia radiowe lub zbyt duże obciążenie portów USB odłącz inne porty USB poza myszą i klawiaturą. Możliwe również jest zbyt duże napięcie na USB. Podłącz odbiornik do USB płyty głównej nie do czytnika kart. Nie korzystaj z przejściówki USB w celu przedłużenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysz to Logitech M705, legacy mode mam włączone a EHCI nie mam w ogóle.

Porty to mam raczej tylko usb 2.0 próbowałem podłączać pod inne usb ale nic to nie dało.

Na innym komputerze mysz działa bez zarzutów.

Sterowniki zainstalowałem ze strony producenta

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...