Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Apacer

Ultrabook na studia <3000

Polecane posty

Cześć,

potrzebuję małego laptopa ~13", który będzie tylko do worda, excela i przeglądania internetu. Najważniejsze co mnie interesuje to mała waga, długi czas pracy na baterii. Fajnie byłoby gdyby obudowa była aluminiowa. Bez napędu i systemu. Chciałbym na to przeznaczyć 2500, max 3000zł. Nie wiem czy to jest nawet osiągalne bo do tej pory patrzyłem Xiaomi air 13,3" to dałoby się zmieścić w limicie, ale tylko jak jest promocja, drugim problem z xiaomi są dodatkowe koszta ewentualnego cła i vatu. Macbooki też są po za moim zasięgiem jeśli chodzi o cenę i o ile nigdy do mnie produkty jabłka nie przemawiały, tak akurat do takich zastosowań byłby idealny.... gdyby tylko nie cena. Polecicie coś?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na i5 w tej cenie nie ma co liczyć, nie? Nie wiesz może jak jest z głośnością tej klawiatury?

Edit: chociaż z drugiej strony i3 pewnie jest bardziej energooszczędna czy nie ma to odzwierciedlenia? Podoba mi się, że jest czytnik linii, tylko ciekawe jestem czy nie jest tak ułomny jak w moim note 4.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te i5 i tak są niskonapięciowe więc różnic w poborze wielkich nie ma.

Z i5 to by trzeba stówkę do Lenovo dorzucić - http://allegro.pl/lenovo-ideapad-510s-i5-7200u-8gb-256ssd-fhd-win10h-i6995759602.html

Klawiatura nie jest przesadnie głośna, taki standard lapkowy. Jest za to całkiem wygodna w pisaniu, jak na takiego malucha.

Co do czytnika, to szału nie ma, na pewno daleko mu do czytników ze współczesnych smartphonow z wyższej półki. Ale jako-tako powinien działać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...