Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zborowsky

Problem z uruchomieniem Brothers In Arms RTH30 i EiB

Polecane posty

Witam!

Jestem nowym członkiem forum, niedawno założyłem konto i już mam problem :D

Zainstalowałem sobie gierkę, którą kiedyś już ogrywałem na starym kompie, oryginalna gierka z pudełeczka oczywiście. Ale co jest nie tak? Otóż jak w tytule mam problem z uruchomieniem gry. Szukałem już trochę na zagranicznych forach, na steam'ie, ale żadne z rozwiązań nie pomogło mi. Problem polega na tym że nie mogę uruchomić gry... znaczy gra jest wyświetlana w menedżerze zadań ale jakoś nie widzę nic poza swoim pulpitem i wskaźnikiem, który jest "busy". Próbowałem zmieniać zgodność na Viste, XP, 7, a nawet ME. Uruchamiałem z zintegrowaną kartą graficzną, a później to wszystko uruchamiałem jako administrator i nic nie działało. Dwoiłem się troiłem i nic... Zero... Jeśli chodzi o mój sprzęcik to jest to skromny laptopik Lenovo z50 :) o specyfikacji:
GPU: zintegrowana karta intela oraz GF 840m, RAM: 8 GB, procesor: Intel Core I5, Win 10 64 bity.

Miałem kiedyś kompa, który tą gierkę obsługiwał i grało się w nią mega! Bardzo mi zależy, żeby jeszcze sobie pyknąć i pozbawić kilku szkopów życia ;) Nie ma jakiegoś rozwiązania na to wszystko? :icon_cry:

Z góry dziękuję za wszelkie próby pomocy! 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...