Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ZeneQr

Pillars of Eternity - Steam nie instaluje gry z płyty.

Polecane posty

Witam, wczoraj kupiłem ww grę, dziś próbuję instalować, ale co robi Steam? Na chwilkę pokazuje instalację z płyty, po czym pokazuje komunikat o pobieraniu plików gry.

Na forach znalazłem sposób z modyfikacją skrótu Steam'a, poprzez dodanie do elementu docelowego "-instal G". Niestety Windows 10 nie akceptuje takiej zmiany, więc nie jestem w stanie tego sposobu wypróbować. Przejście w tryb offline tez nie działa, program zmusza mnie do akceptacji regulaminu, a nie mogę go zaakceptować będąc offline i z instalacji nici (tzn mogę dać kontynuuj, ale pokazuje jedynie prawie zapełniony pasek i nic więcej).

Czy istnieje jakiś inny sposób zmuszenia Steam'a do instalacji z płyty? Co prawda mam niewiele gier (większość z CDA) na steam z płytami, ale takie coś pierwszy raz mam.

EDIT

Nie mogę również wyłączyć aktualizacji w steamie, dla tej gry! Więc to też odpada.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, SilentBob napisał:

Pillars of Eternity nie zainstalujesz tylko z płyty, Steam musi dociągnąć pliki z aktualizacjami z internetu.

Oczywiście wiem o tym, tyle że Steam wszystkie pliki pobiera zamiast zainstalować je z płyty! Po rozpoczęciu instalacji nie mam okienka z postępem kopiowania plików gry z płyty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, SilentBob napisał:

Jeśli masz pod ręką jakąś płytę z grą wymagającą Steama, to sprawdź, jak w jej przypadku będzie się zachowywał instalator.

Jeśli tak samo, to coś ze Steamem.

Jeśli będzie normalnie, to skończyły mi się pomysły. :(

Już próbowałem z Metro Last Light i wszytko było w porządku :/  Noo nic dzięki za próbę pomocy! :)  Może ktoś jeszcze będzie miał jakiś pomysł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...