Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 13/2017

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 13/2017

BONUS

1. Kod aktywujący na 90 dni program G Data Internet Security 2018.

PEŁNE WERSJE

3. Defense Grid: The Awakening EN (Steam)

2. Blackguards PL/EN (Steam)

1. Layers of Fear PL/EN (GOG)

0

Na razie nic ciekawego, może jutrzejszy pełniak będzie do ogrania.

0

Póki co nic ciekawego dla mnie nie ma.

Czekam na jutrzejszy przeciek.

0

Takie 2/10. I tak kupuję CD-Action tylko dla tekstu. Jeśli chcę jakąś grę po prostu ją kupuję i denerwuje mnie narzekanie tych Januszów co mówią, że znowu nie mają tej gry co chcieli.

0

Obie gry są super :)

Oby główną nie okazał sięjakiś Assassin bo mogę tego nie wytrzymać :D

Tyle tych zabójców było że aż mi się ulewa :D

0

interesuje mnie Blackgurads. Natomiast co do pierwszej gry... cóż pierwsze słyszę i w tym wypadku nie wiem, czy to dobrze, czy źle

0

Albo Watch dogs ,albo AC3 . Jeszcze jest Rayman Legends. Nic innego od Ubi już chyba nie dostaną ;)

0

Z jednej strony jest nieźle, bo żadnej z tych pełnych wersji nie mam w swojej kolekcji. Z drugiej wydaje mi się, że są to raczej średniaki. Choć pewnie sprawdzę i trochę pogram w Blacguards. Fajnie, że Layers of Fear jest w wersji na gog.com Wolę tę platormę dużo bardziej od steama. No i do grania nie są potrzebne żadne dodatkowe programy. 

0

Napisano (edytowane)

Layers of Fear z DLC czy bez? Z góry dzięki za odpowiedź.

Edytowane przez RaiL
0

@Sosna564

Podobno najlepszy, wzorcowy przedstawiciel TD. Posiadam ze wszystkimi dlc, przereklamowany moim zdaniem, głównie dlatego, że "generyczny" do bólu - standardowy zestaw wież - kaem, który jest do wszystkiego (czyli niczego, ok, lekko przesadzam, bo po max upgrade nawet nieźle radzi sobie z opancerzonymi mobami), wieża rażąca kilka celów (jak zwykle Tesla xD), wyspecjalizowana wieża AA, wyspecjalizowana wieża przeciw jednostkom naziemnym, miotacz ognia i 2 wieże wsparcia (podnosząca "wartość" zniszczonych wrogów i spowalniająca ich), "panic button" w postaci czegoś w stylu Ion Cannon z serii C&C i doradca - AI z dziwną obsesją na punkcie malin :D. Żadnych udziwnień w stylu herosów (Kingom Rush) czy rozgrywki w fpp/tpp (Sanctum, OMD!). Można pograć, ale fanatyk TD i tak tą grę na pewno ma już w swojej bibliotece a "niedzielny"  gracz (w sensie TD) najpewniej pogra chwilę i raczej na tym poprzestanie.

0

Layers of Fear. Pięknie! Do tego na GOG-u. No jak to ma być początek waszej współpracy z GOG-iem, to po prostu zacieram rączki... :D W grę oczywiście pogram, nie ma mowy, żebym takiej produkcji odpuścił, tym bardziej, że ostatnio zastanawiałem się, czy nie kupić. Teraz już nie muszę się zastanawiać. Dzięki.

0

Czyli rozumiem że kalendarz będzie w następnym numerze?

0

Żadna z tych gier nie trafia w moje gusta albo mnie nie interesuje.

Liczę na dobrą publicystykę. O recenzje się nie martwię. :P

0

Szkoda ,że  Layers of Fear jest na gog. Nienawidzę tej platformy. :(

0

Napisano (edytowane)

Polecam Layers of Fear, nie jest tak dobre jak observer ale warto zagrać. Fantastyczny news, ze gra jest na goga, lubie ta platforme duzo bardziej niz Steama wiec jesli macie czesciej wrzucac gry od Good Old Games to dla mnie to swietny news - samo LoF juz mniej bo mam na gogu z GoG Connect ale chwali się.

Edytowane przez seba
0

Napisano (edytowane)

Kliknąłem na kody.cdaction.pl żeby wyświetlić kod do Defense Grida - ok.

Ale czemu nie mogę już obejrzeć tego kodu drugi raz?

" Pobrałeś już ten numer seryjny. 2017-11-14 16:17:04 "

Nic się innego nie pokazuje. o_O

Nieważne, problem rozwiązany. :D

Edytowane przez Arturzyn
0

A ja to chciałbym wiedzieć czemu usunęliście oceny CD-A jakie były przyznawane przez redakcję w opisach do pełniaków? Ważna informacja dla mnie. Mam nadzieję, że nie chcieliście przykryć faktu, że niektóre pełniaki dostawały u Was 4ki i 5tki? Mi to nie przeszkadzało:)

0

@StefanZuberek

Pewnie chodzi o to, że typowy czytelnik CDA jak zobaczy ocenę w CDA to powie - to jakaś słabizna gra poniżej 8/10 i chcą, żeby samemu przekonać się o jakości produktu. Bo bywa tak, że gry z 7 lub 8 na 10 bawią niektórych lepiej niż gry wysokobudżetowe z 8 lub 9, zajrzyjcie czasem do AR, tam ostatnio jeden czytelnik wypowiadał się na temat gry, co dostała 6/10, a bawił się bardzo dobrze.

0

Z Blackguards bardzo się cieszę. Dostałem jakiś czas temu 2 i czeka na wolną chwilę żeby zacząć przygodę. Rozpoczęcie od pierwszej części zdecydowanie będzie ciekawsze.

0

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.