Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 13/2017

Polecane posty

Z jednej strony jest nieźle, bo żadnej z tych pełnych wersji nie mam w swojej kolekcji. Z drugiej wydaje mi się, że są to raczej średniaki. Choć pewnie sprawdzę i trochę pogram w Blacguards. Fajnie, że Layers of Fear jest w wersji na gog.com Wolę tę platormę dużo bardziej od steama. No i do grania nie są potrzebne żadne dodatkowe programy. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sosna564

Podobno najlepszy, wzorcowy przedstawiciel TD. Posiadam ze wszystkimi dlc, przereklamowany moim zdaniem, głównie dlatego, że "generyczny" do bólu - standardowy zestaw wież - kaem, który jest do wszystkiego (czyli niczego, ok, lekko przesadzam, bo po max upgrade nawet nieźle radzi sobie z opancerzonymi mobami), wieża rażąca kilka celów (jak zwykle Tesla xD), wyspecjalizowana wieża AA, wyspecjalizowana wieża przeciw jednostkom naziemnym, miotacz ognia i 2 wieże wsparcia (podnosząca "wartość" zniszczonych wrogów i spowalniająca ich), "panic button" w postaci czegoś w stylu Ion Cannon z serii C&C i doradca - AI z dziwną obsesją na punkcie malin :D. Żadnych udziwnień w stylu herosów (Kingom Rush) czy rozgrywki w fpp/tpp (Sanctum, OMD!). Można pograć, ale fanatyk TD i tak tą grę na pewno ma już w swojej bibliotece a "niedzielny"  gracz (w sensie TD) najpewniej pogra chwilę i raczej na tym poprzestanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Layers of Fear. Pięknie! Do tego na GOG-u. No jak to ma być początek waszej współpracy z GOG-iem, to po prostu zacieram rączki... :D W grę oczywiście pogram, nie ma mowy, żebym takiej produkcji odpuścił, tym bardziej, że ostatnio zastanawiałem się, czy nie kupić. Teraz już nie muszę się zastanawiać. Dzięki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Layers of Fear, nie jest tak dobre jak observer ale warto zagrać. Fantastyczny news, ze gra jest na goga, lubie ta platforme duzo bardziej niz Steama wiec jesli macie czesciej wrzucac gry od Good Old Games to dla mnie to swietny news - samo LoF juz mniej bo mam na gogu z GoG Connect ale chwali się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kliknąłem na kody.cdaction.pl żeby wyświetlić kod do Defense Grida - ok.

 

Ale czemu nie mogę już obejrzeć tego kodu drugi raz?

 

" Pobrałeś już ten numer seryjny. 2017-11-14 16:17:04 "

 

Nic się innego nie pokazuje. o_O

 

Nieważne, problem rozwiązany. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@StefanZuberek

Pewnie chodzi o to, że typowy czytelnik CDA jak zobaczy ocenę w CDA to powie - to jakaś słabizna gra poniżej 8/10 i chcą, żeby samemu przekonać się o jakości produktu. Bo bywa tak, że gry z 7 lub 8 na 10 bawią niektórych lepiej niż gry wysokobudżetowe z 8 lub 9, zajrzyjcie czasem do AR, tam ostatnio jeden czytelnik wypowiadał się na temat gry, co dostała 6/10, a bawił się bardzo dobrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...