Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

CaZ

Dysk SMART przycinki w grach

Polecane posty

Cześć, mój dysk ma już trochę godzin za sobą dokładnie 27 tysięcy. I na przykład w GTA V mam wrażenie jakby chodziło wolniej, nie zacina się tylko chodzi zdecydowanie wolniej jakby powoli

https://i.imgur.com/jUB10DO.jpg

Fpsy dziwnym trafem też są ok tylko, że nie ma tego komfortu grania generalnie dodam, że mam windows 8.1 pro. sterowniki aktualne 

Reszta komputera jest jak najbardziej ok (rx 470 i5-6400 8 gb ram)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.10.2017 o 19:34, Sevard napisał:

Jak na moje to dysk nie wygląda źle - zwłaszcza, że w przypadku skanu z poziomu systemu czasy odczytu są większe niż zwykle, a nie mniejsze.

Wymień kabel sygnałowy dysku i sprawdź jak to będzie się zachowywało wtedy.

Kabel sygnałowy jest nowy wcześniej również był nowy oraz testowałem na innych kablach błąd nadal jest i był.

Czyli dysk jest ok? To już na prawdę nie wiem w czym szukać problemu :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dysku są niestabilne sektory i mogą one powodować problemy i dlatego należy się ich jakoś pozbyć. Jednocześnie jednak tych błędów nie ma dużo, a zrobiłeś skan powierzchni, więc można założyć, że są tylko te dwa błędy i tyle. Byś musiał spróbować wymusić remapowanie, tylko do tego trzeba użyć narzędzi działających poza Windowsem (np. MHDD). Najpierw zgraj z dysku istotne dane, bo zawsze jest pewne ryzyko, że coś pójdzie nie tak.

Tu masz opis MHDD. Na początek spróbowałbym remapu bez zerowania dysku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...