Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emusiek1

Rozwiązany: Batman Arkham Asylum - Nie mogę zainstalować gry

Polecane posty

Witam.Mam problem z instalacją gry:Batman Arkham Asylum. Pierwszy raz mam z czymś takim do czynienia, wiem iż powinno wszystko działać bo gra jest kupiona z "Kolekcji Klasyki". Ten produkt jest do aktywacji na steam czyli po instalacji powinienem mieć tą grę w mojej bibliotece. Problem wyświetla na samym początku gdyż zamiast klasycznego setup.exe wyświetlają mi się dziwne pliki z którymi nwm co zrobić jak szukałem w internecie nikt nie miał podobnego problemu. Zacytuje słowa z instrukcji instalacji: "Włóż płyte do swojego napędu DVD. Wyświetli się ekran wyboru języka. Gdy już określisz język wyświetli się ekran instalacji......". Jak już wiecie nie wyświetla mi żaden ekran wybory języka itp. tylko te pliki. Dodam jeszcze że mam Windows-a 7. I jeszcze oto 2 screen shoot-y  z tymi plikami. 

batman problem.jpg

batman problem2.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ta wersja gry nie jest 3 płytowa jest tylko 1. A co do klucza nie pomyślałem że można spróbować go wpisać na steam zazwyczaj to podczas instalacji gry sie podaje klucz. Jak wbije na PC to spróbuje z tym kodem.

Udało się. Okazało się iż trzeba było wpisać kod z instrukcji jako kod na steam. Nie rozumiem w takim razie po co mi płyta jeśli normlanie instaluje gre przez steam :D:D:D:D. Sprawe można ująć za zamkniętą.

PS. Dzięki za pomoc :):)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...