Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amadeuss

HyperX Cloud czy AKG K240 Studio do integry

Polecane posty

Witam, zastanawiam się nad zakupem słuchawek do około 350 zł. Przeznaczenie to głównie gry, czasem muzyka. Obecnie posiadam kartę dźwiękową zintegrowaną Realtek ALC892 (MSI P67A-G45 (B3) Intel P67 LGA1155).  Widziałem, że w tej cenie polecane są HyperX Cloud oraz AKG K240 Studio. Z tego, co czytałem to pierwsze powinny dać radę na integrze, natomiast drugie mogą mieć problemy, czy to prawda? Czy warto kupować AKG K240 Studio do takiej karty, czy HyperX Cloud będą lepiej brzmieć? Czy AKG K240 Studio mimo wszystko będą lepiej brzmieć?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie porównuj sprzętu dla graczy z prawdziwymi słuchawkami.AKG są ogółem słuchawkami dużo lepszymi,nawet nie ma czego porównywać.Z tym że jak wszyscy tu zauważyli,one mają większe zapotrzebowanie na prąd i bardzo możliwe że jak to się mówi w słuchawkowym żargonie nie zagrają z ziemniaka.Stricte do gier to może być byle co,z w miarę szeroką,poukładaną sceną,żeby było słychać skąd idzie przeciwnik etc.Jeśli chodzi o muzykę,to zakładam że na tych hyperX będzie bieda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Szczególnie jeśli głównym zastosowaniem są gry i to na integrze, bo Cloudy grają bardziej precyzyjniej i bardziej przestrzennie oraz są łatwiejsze w napędzaniu. ISK są fajne do muzyki, ale do gier inne sprawdzają się lepiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...