amadeuss

HyperX Cloud czy AKG K240 Studio do integry

Witam, zastanawiam się nad zakupem słuchawek do około 350 zł. Przeznaczenie to głównie gry, czasem muzyka. Obecnie posiadam kartę dźwiękową zintegrowaną Realtek ALC892 (MSI P67A-G45 (B3) Intel P67 LGA1155).  Widziałem, że w tej cenie polecane są HyperX Cloud oraz AKG K240 Studio. Z tego, co czytałem to pierwsze powinny dać radę na integrze, natomiast drugie mogą mieć problemy, czy to prawda? Czy warto kupować AKG K240 Studio do takiej karty, czy HyperX Cloud będą lepiej brzmieć? Czy AKG K240 Studio mimo wszystko będą lepiej brzmieć?

Edytowane przez amadeuss
0

Mam HyperX Cloud I, zintegrowaną kartę dźwiękową też Realtek'a i są bardzo spoko! Polecam mocno!

0

AKG są lepsze ale z integrą to raczej Cloudy zagrają lepiej.

0

Czy HyperX Cloud będzie lepsze w tym przypadku od Creative Aurvana Live i Marshall Major II?

Edytowane przez amadeuss
0

Nie porównuj sprzętu dla graczy z prawdziwymi słuchawkami.AKG są ogółem słuchawkami dużo lepszymi,nawet nie ma czego porównywać.Z tym że jak wszyscy tu zauważyli,one mają większe zapotrzebowanie na prąd i bardzo możliwe że jak to się mówi w słuchawkowym żargonie nie zagrają z ziemniaka.Stricte do gier to może być byle co,z w miarę szeroką,poukładaną sceną,żeby było słychać skąd idzie przeciwnik etc.Jeśli chodzi o muzykę,to zakładam że na tych hyperX będzie bieda.

0

11 godzin temu, Delfin150 napisał:

Nie porównuj sprzętu dla graczy z prawdziwymi słuchawkami.

Sęk w tym, że HyperX Cloudy 1 to są prawdziwe słuchawki, a nie "sprzęt" dla graczy. 

0

Jak się mają SUPERLUX HD330, SUPERLUX HD669 względem HyperX Cloud? To niższa półka? Lepiej działają do gier na integrze?

0

Do integry w cenie HXów lepiej imo ISK HD9999

0

Nie. Szczególnie jeśli głównym zastosowaniem są gry i to na integrze, bo Cloudy grają bardziej precyzyjniej i bardziej przestrzennie oraz są łatwiejsze w napędzaniu. ISK są fajne do muzyki, ale do gier inne sprawdzają się lepiej.

0

Sceny nawet na ALC1150 jest cholernie ciasna, do tego cloudy nie mają szerokiej sceny o czym ty piszesz? Od kiedy cloudy są łatwiejsze w napedzaniu od ISK? 

0

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.