Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

piXel14

Słcuhawki do 350 zł

Polecane posty

Witam!

Przymierzam się do zakupu nowych słuchawek. W oko wpadło mi kilka modeli, ale mam problem które wybrać.
Słuchawki tylko do gier! Nie interesuje mnie jakość odtwarzania muzyki czy w filmach. Te i tak oglądam albo na tv i sprzęcie grającym albo na swoich wysłużonych superluxach.

W oko wpadły mi mianowicie: Hyperx Cloud II oraz Plantronics RIG 500E. Znajomy poleca mi też Logitechy G35, z których korzysta i jest osobiście bardzo zadowolony.

Nie ukrywam że interesuje mnie podłączenie na usb, z tego względu że mam uszkodzone porty jack na mikrofon.

Tak więc, pytanie brzmi czy te słuchawki nadają się do gier czy zainteresować się czymś innym? Z tych trzech modeli, które są najlepsze?

I powiem tak - nie interesuje mnie kwestia sprzętu brandowanych jako gaming. Jestem jak najbardziej skłonny kupić inne dobre słuchawki niż powyższe, ale tak jak napisałem powyżej, nie muszą się świetnie nadawać w filmach i muzyce. Tylko w grach. Do tego mam inny sprzęt.

Z góry dziękuje wszystkim którzy są skłonni pomóc!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem szczęśliwym posiadaczem HyperX-ów II. Przymierzałem wszystkie modele w widełkach 150-400 zł i właśnie Cloudy miały najlepszą muszlę, budowę i były wykonane w sposób najbardziej zadowalający. Do tego masz dwa rodzaje padów. Generalnie nie ma się do czego przyczepić, bo uszy nie męczą się, a dźwięk – jak na takie słuchawki – jest znakomity.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Jacao napisał:

Jestem szczęśliwym posiadaczem HyperX-ów II. Przymierzałem wszystkie modele w widełkach 150-400 zł i właśnie Cloudy miały najlepszą muszlę, budowę i były wykonane w sposób najbardziej zadowalający. Do tego masz dwa rodzaje padów. Generalnie nie ma się do czego przyczepić, bo uszy nie męczą się, a dźwięk – jak na takie słuchawki – jest znakomity.

Dokładnie! HyperX przepiękna firma! Więc bym się nie zastanawiał i kupował.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i chyba tak się skończy,że zamówię Cloudy II. Dziewczyna zamówiła mi Plantronicsy. Dostałem je dzisiaj, i mimo że sprawowały się świetnie... Lewa słuchawka wydawała trzaskające dźwięki na mocniejszym bassie. Na dodatkowej parze słuchawek z welurem problem ten nie występował. Ogólnie słuchawki okazały się też być trochę ciche nawet na najwyższych ustawieniach dźwiękowych. Grały czysto, fajnie i nawet w muzyce dawały radę. Mikrofon bardzo fajny (dobry patent z podnoszeniem go w górę żeby go wyłączyć). Ale dzisiaj idę oddać je do sklepu i zamawiam Hyperx Cloudy II. Może nimi będę miał więcej szczęścia. Post uaktualnię po otrzymaniu Cloudów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Dostałem dziś Cloud II, ale gdy podłączam je przez USB to mam wrażenie jakby z tyłu otoczenia było takie ciche szumienie. Czy to normalne przy podłączeniu przez USB? Gdy podłącze przez Jacka to nie mam takiego wrażenia. Ktoś się może wypowiedzieć?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

usb - dźwięk jest przetwarzany przed układ wbudowany w słuchawki.

jack - dźwięk jest przetwarzany przed kartę dźwiękową w PC.

Choć te szumy i tak wydają się dziwne.Producent wsadziłby tak lipny układ,do swoich własnych słuchawek?Nie umiałby ich napędzić?To trochę absurdalne.Może coś z tymi bebechami w słuchawkach jest nie tak?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...