Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KaniMar

Rozwiązany: Wiedźmin enhanced edition

Polecane posty

Witam wszystkich forumowiczów 2 miesiące temu zamówiłem sobie wiedźmina enhanced edition w pięknym steelbooku ^^. Tak jak było powiedziane 21 września została wysłana do mnie paczuszka i dostałem piękną grę, myślę sobie zagram, ale wszędzie jest angielski język i nie da się tego zmienić, zamieszczam screena z ustawień. Próbowałem też zainstalować spolszczenie ale gog nie chce tego złamać. Będę wdzięczny za każdą pomoc i z góry dziękuję :)

Bez tytułu.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że tak, włączyłem grę sprawdziłem wszystkie ustawienia, wszedłem do gry sprawdziłem czy dialogi albo cokolwiek nie jest po angielsku. Wszystko jest po angielsku, w ustawieniach zmienić nie można, jeszcze spróbuje podmienić plik en w plikach na pl gdyż wszystkie paczki językowe są tam dostępne ^^. Jeśli zadziała to napiszę.

 

Przetestowałem wszystkie języki są tylko w "luncherze", więc nic to nie zmienia. Nie mam problemu z graniem po angielsku, no ale błagam przechodzić tę wspaniałą grę bez głosu Rozenka, to obraza sama w sobie :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, KaniMar napisał:

w ustawieniach zmienić nie można,

Mógłbyś dać screena z menu w grze? Chodzi mi głównie o opcję zmiany języka. Jeśli masz tam do wyboru tylko angielski, to być może paczkę z polską wersją trzeba ściągnąć osobno przez goga. Pisałeś, że próbowałeś ściągnąć spolszczenie, ale nie wiem, czy chodzi ci o jakieś byle co z neta, czy normalny pakiet językowy dostępny na gogu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat do zamknięcia jestem ślepy i głupi :D. Zobaczyłem możliwość włączenia polskich napisów w opcjach, a nie zauważyłem, że istnieje opcja zmiany języka "voice-over", głupi ja, przepraszam za problem i dziękuję wszystkim naraz i każdemu z osobna za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...