Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dejvit44

Assassin's Creed Brotherhood błąd CRC podczas instalacji

Polecane posty

Witam! Proszę was o pomoc i wyrozumiałość , bo to mój pierwszy taki temat . nigdy nie miałem problemu aż do teraz , więc przestawiam co następuje. 

 

Problem polega na tym że nie moge zainstalować gry Assassin's Creed Brotherhood ( płytka oryginal ) nr. cd-action 04/2017 (267) od tego czasu nie była instalowana aż do dzisiaj . 

do połowy sie instaluje i pojawia sie błąd ? Błąd transferu składnika ----> DataPC_ACR_Rome poniżej wyśle zdjęcie !!! 

Dodam że Komputer mam sprawny , napędu używam cały czas . Sterowniki Najnowsze . Pecet z 2016 r. Jeżeli bedziecie pytać mnie czy spełnia mój PC wymagania to odpowiem że TAK! inne gry chodzą bez problemu . Rejestr wyczyszczony całkowicie z przeróznego badziewia. i tu moje pytanie co może być przyczyną ??? bo ja juz niewiem kompletnie . sprawdzałem na drugim kompie i na laptopie i u kolegi na PC . nie działa to samo sie pojawia cały czas . powtarzam że wczesniej płytka nie była instalowana wogóle . dziś dopiero otworzyłem z Magazynu CD-Action . POMOCY !!! czy juz nic nie da sie zrobić? P.S Kopiowanie na dysk nic nie dało :(:(:( ????? POMOCY !!!! 

21942429_110014209747578_1465314193_n.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...