Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Krymal

Rozwiązany: Karta dźwiękowa

Polecane posty

A po co karta dźwiękowa? Twoja obecna jest uszkodzona czy co? Próbowałeś podłączyć je pod coś innego, np. telefon? Akurat to że subwoofer nie pracuje to raczej bardziej wina głośników (np. okablowania), niż karty, chociaż warto się upewnić z innym źrodłem dźwięku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.morele.net/plyta-glowna-msi-b250m-pro-vdh-b250-ddr4-vga-dvi-hdmi-usb-c-matx-975956/

W sumie po to ten wątek zakładałem, mam powyższą kartę, satelity działają, pudło nie, i teraz pyttanie, ja coś z okablowaniem namieszałem, na tej karcie i na tych głośnikach, skrzynka normalnie powinna działać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie żadnych, raczej wszystko dobrze podłączyłem jeśli chodzi o głośniki, w sumie to sam płytę główną podłączałem, istnieje możliwość że coś z płytą namieszałem?  

Dobra, już wszystko wiem, wszystko działa, po prostu torchę słaby ten bas, teraz pytanie, warto ogólnie kupić kartę dźwiękową do tego zestawu czy nie bardzo?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A próbowałeś podkręcić bas? Na pilocie masz taką opcję z tego co pamiętam. 

Co do karty - wielkich różnic bym się nie spodziewał, ale jakiś Xonar DGX pewnie nieco by poprawił jakość dźwięku (w tym być może bas, ale nie licz na to że się wzmocni, jak już to będzie po prostu nieco lepszej jakości). Choć mówię - na cuda nie licz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...