Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Archi

Psychonauts

Polecane posty

Witam wszystkich mam duży problem z grą Psychonauts... Mianowicie: Gdy w etapie: The Milkman Conspiracy próbuję użyć Clairvoyance wiesza mi komputer (wyświetla się cały niebieski ekran) i po chwili się resetuje. Udało mi się użyć tej mocy tylko na strażniku w pokoju i dziewczynkach sprzedającej ciastka... Gdy chce użyć tego na kimś innym wywala mnie tak jak wcześniej wspomniałem... Pomocy !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem u tej baby na tej lewitacji i jak wchodzę na górę, gdzie tańcuje ferajna to pojawiają się jakieś trzy koła zębate i nie wiem co mam zrobić.

Musisz szybko przez nie 3 przelecieć i wprawić w ruch. Skaczesz na lewitacji i lshift, żeby aktywować ten jakby spadochron.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem w Lungfishpolis i dochodzę do tego etapu, że jakieś dziady odlatują sterowcem do miejsca, gdzie jest takie działo, które jest bardzo potężne i strzela z dużą częstotliwością. Co mam zrobić?

Nie pamiętam czy na ty etapie jest już umiejętność "tarcza"... Jeśli jest to spróbuj używać tarczy kiedy działo strzela i małymi kroczkami zbliżaj się do działa. Możesz jeszcze spróbować mocy "lewitacja" i po prostu przeskoczyć nad działem, wylądować na nim i wtedy je rozwalić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam problem z pokonaniem bossa na etapie z milkmanem, wie ktoś jak go zrobic??

a teraz z tym snajperem??

Jeżeli chodzi ci o mamuśke to włączaj niewidzialność i strzelaj do niej, jak wyłączy światło rób to samo szukając jej oczu

a jeżeli o wielorękiego to używaj tarczy a jak się otworzy to telekinezą wrzuć mu kulkę do środka

co do snajpera to używaj tarczy

co do Josifa to kolega przedemną ma racje tyle że z lewitacją się raczej nie uda

Ja z kolei mam problem przy wieży jestem w umyśle "napoleona" i nie wiem jak zwerbować 2 wieśniaka. Chyba mam coś przynieść temu w kaftanie ale nie wiem co.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ognisty666

Wieśniaków do zwerbowania było chyba czterech (w tym jeden rzemieślnik). Jednemu musiałeś dać monetę, drugiemu list od Napoleona, dla trzeciego musiałeś zlikwidować przeciwników z dachu, a czwartemu musiałeś znaleźć broń.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój problem, już tu poruszany przez kogoś, to restart komputera zaraz po wyświetleniu początkowego filmiku i ekranie "loading" z motylkami, jakby coś ktoś wiedział to pomóżcie, chyba, że coś przeoczyłem. Athlon 4000+, Radeon 4850 512, 2gb, XP.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ognisty666 ->

Wieśniaków (tych walczących) jest trzech, jednemu przynosisz list od napoleona (tego w kaftanie) drugiemu monetę a trzeciemu broń. Moneta znajduje się w kominku tam gdzie siedzą napoleony, broń jest w takiej chatce jakby(jak gadasz do wieśniaka to kamera pokazuje)no a po list trzeba się pofatygować.

wujekthc ->

Jeżeli chodzi o to piekło, to musisz nawalać w tego stwora ile wlezie PSI Blastem, a jeżeli atakuje to uruchamiaj tarcze, gdy padnie wyjdą demony osobiste i telekinezą musisz je wrzucić do tej "dziury"

Snajpera przejdziesz używając tarczy i niewidzialności, a jeśli chodzi o babkę to nawalasz w nią PSI Blastem (chyba że coś tam trzeba było telekinezą rzucać nie pamiętam) a jak zgasi światło to podchodzisz i używasz Clairvoyance

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem co zrobic na etapie Brain Tumbler Experiment (chyba tak sie zwie), w ktorym mam isc za zajaczkiem. i on mnie prowadzi na ta wieze, jestem przed tym czyms, co jak sie w to uderzy do gazy wypuszcza, kroliczek skacze gdzies tam na dole, a ja nie wiem co dalej!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem co Zigmutus. I muszę powiedzieć iż jest to problem dość uciążliwy. No bo jak mam grać ze stale resetującym sie PieCem? Jeżeli ktoś wie jak rozwiązać ten problem to pisać. Wcześniej oczywiście nie było żadnych problemów z tą grą. Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem w etapie Milkman Conspiracy i dochodzę do takiego budynku, gdzie przy drzwiach jest taka konsola z szyfrem i jak się w to walnie to wychodzi taki koleś z Gestapo i jak się użyje mocy wnikania w umysł to można zobaczyć jak kolo wpisuje szyfr, jednak jak podchodzę do konsolety to jakoś nie mogę jej użyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...