Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Archi

Psychonauts

Polecane posty

@Stalker24

Koledzy się mylą... Kiedy potwór zasysa, musisz rozwalać skrzynki z gwoździami, które przesuwają się w jego stronę. Dzięki temu bestia nażre się gwoździ, co go nieźle zrani. Powtarzaj do skutku, a potem RUUUUUN!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz je wrzucać, gdy rybka nie będzie się "zasysała".

Ta... terefere. Gdy ta rybka wciąga, musisz podbiec do skrzynki i walnąć ją z łapy. Ona wtedy się rozpada i uderza tą rybkę. Później będzie przez chwilę zwężać pole, to musisz nie dać się utopić. Gdy przestanie, będzie wyrzucać skrzynki. Nie daj się uderzyć. Gdy zacznie zasysać to znów walnij skrzynkę. Później jest etap z ucieczką. Gdy to przejdziesz będziesz z nią walczył w polu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Matti55

Co do płomieni w kominku to aby wyciagnąć monetę używasz telekinezy. Aby pokonać byka musisz sprowokować go do uderzenia w ścianę, a potem używać telekinezy na oszczepach, którymi będziesz w niego rzucać.

@soat

Musisz dostać się na cmentarz. Nieopodal niego będzie "niby labirynt", w którym znajdziesz kwiat potrzebny do wejścia tam. Tam będzie krypta, której wejście będzie zablokowane gałęziami. Użyj na nich pirokinezy i wejdź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. Może mi ktoś dokładnie powiedzieć jak przejść ta rybkę?? jestem już przy etapie jak wymachuje tą "antenką". Ktoś napisał, że trzeba łapać, ale nie wiem jak dokładnie to zrobić.

No musisz być przy tych takich muszlach z klapką i musisz stać za nimi gdy ryba wali tym swoim odbiornikiem.Gdy antenka ryby sie złapie nawalasz ją ile sie da.Cała fizolofia. :rolleyes:Btw.MOże ktoś ma spolszczenie do tej gry? byłbym wdzięczny

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem w misji pod wodą z wielką rybą. Otóż po zadaniu jej ciosów pudełkami i dwóch ucieczkach ryba wchodzi do bańki z powietrzem i zaczyna ze mną walczyć, a ja nie wiem jak zadać jej obrażenia bo ani uderzenie pięścią ani moce psi nie pomagają. Jaki jest na nią sposób?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z cobweb dustera korzystasz ile chcesz :) on Ci nie wyparował z ekwipunku tylko "przesunął" na drugą stronę ekwipunku :) włącz ekwipunek a potem wciśnij ten którym wybierasz moce i tam powinno być czego szukasz :)

Gdyby chodziło tylko o przesunięcie, to bym chyba nie zgłaszał tego na forum? Odkurzacz naprawdę zniknął mi z ekwipunku - byłem zmuszony zakupic kolejny [Pan w sklepie po raz kolejny upierał się, ze to jego ostatni na stanie...] Ehh... Jeden bug, a ile biegania ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Otóż mam problem. Pokonałem już rybkę. Wchodzę do jej umysłu, rozwalam miasto itp. itd... Dochodzę do bossa i nie mogę go rozwalić... Ma ktoś jakiś sposób na pokonanie go, bo ja nie mogę sobie z nim dać rady :/ Proszę o pomoc ;)

@Edit

Ok poradziłem sobie jakoś ;P Jak będę miał jakiś problem to na pewno jeszcze napisze ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arzotino

Chyba chodzi Ci o moment, w którym musisz łapać antenkę rybki w muszle. Podejdź pod muszlem, a gdy ryba się zamachnie to szybko się odsuń, tak żeby złapała się w muszlę i nawalaj w nią ile wlezie

. A tak BTW to dwa posty nad twoim była odpowiedź na twoje pytanie (chyba, że to nie o ten moment Ci chodzi).

@dawid8004

Spolszczenia nie ma.

^^Spoiler!-m(s)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co daje wygrana w gre w uderzanie celow w umysle trenera? Skonczylem gre z ranga 100 i zebraniem praktycznie wszystkiego co sie dalo (bez jednego zlotego znaku zapytania), ale tamto zadanie bylo ponad moje sily (40 pkt w 60 sec), wiec chcialbym to widziec.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokonac Bossa w umyśle lungfisha można pokonac używając "shiled" on atakuje z powietrza laserem, a ty odbijasz ciosy. Ogólnie ma cztery rodzaje ataków-

Coś jak PSI blast.Odbijasz używając tarczy.

Atak pięścią z powietrza. Czeka, aż wyłączy ci się tarcza i atakuje. Najlepiej włączyc na chwile, wyłączyc i jak najszybciej włączyc.

Atak na wszystko wokoło. Robi falę uderzeniową. Po ataku jest chwilowo bezsilny. Wtedy lejesz go ile wlezie.

Atak combo. Nie ma rady. Shiled i czekasz aż skończy.

Mogłem zapomniec jakiego ataku, a;e t te które pamiętam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arzotino

Chyba chodzi Ci o moment, w którym musisz łapać antenkę rybki w muszle. Podejdź pod muszlem, a gdy ryba się zamachnie to szybko się odsuń, tak żeby złapała się w muszlę i nawalaj w nią ile wlezie. A tak BTW to dwa posty nad twoim była odpowiedź na twoje pytanie (chyba, że to nie o ten moment Ci chodzi).

@dawid8004

Spolszczenia nie ma.

Na tekst który pogrubiłem powinieneś dać spoiler. Wszyscy tak powinni robić, żeby nie psuć zabawy innym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...