Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Archi

Psychonauts

Polecane posty

Jeszcze jedno: Mam odrazu leciec na górę czy cały czas zabijać te króliki ?? Chodzi tu o taki wyścig z czasem?? Upływaące życia to taki countdawn ;D ?? Bo w Qlog pisze mi: Protect Couch Olegardo . Mam się do tego zastosować czy biec na górę ??

Aha i to "gdzies" to bardzo trafne określenie w Psychonauts ;D D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To "cos" bedzie niezbedna do przejscia gry ;] i możesz wrócic do obozowiska w każdej chwili ;] masz w ekwipunku takie pomarańczowo żółte coś ;] jakby ciastko ;] użyj to.

Duffy chodzi mi o te zmutowane króliki przez maszynke i one zagrażają życie temy Couchowi ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To "cos" bedzie niezbedna do przejscia gry ;] i możesz wrócic do obozowiska w każdej chwili ;] masz w ekwipunku takie pomarańczowo żółte coś ;] jakby ciastko ;] użyj to.

No tak ale to ciastko wyrzuca mnie na wyspę... a zniej jak do sklepiku się dostać ??

OK już doszedłem co i jak :) Trzeba zadzwonić do Forda Crullera używając bekonu i poprosić go teleportowanie do obozu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie w jaki sposób na poziomie z "bykiem na ulicach" można dostać się do pierwszej pajęczyny i bagażu emocjonalnego (pierwszy z prawej w menu)? To jest niemal zaraz na początku. Za nic nie idzie doskoczyć ani na balkon, ani na linę - za wysoko, chyba że coś mi umknęło...

@Jamz - chodzi Ci o chatę tego wojaka, którym zdobywamy twierdzę? Szczerze mówiąc nie widziałem tam nic na dachu, poza "figmentami"... Można się tam dostać używając szybowania po wskoczeniu w dym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariuszdl-> Możesz też stanąć nad brzegiem i użyć tego "rogu" wtedy przyjdzie ta zmutowana ryba i Cię weźmie z powrotem.

Dj Ogi-> Nie wiem czy to to, ale potem dostaniesz nowe obrazy, m.in coś w rodzaju drabinki i jeśli jest tam hak to właśnie takiego obrazu potrzebujesz. Po prostu idź dalej. No albo próbuj lewitować..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to to, ale potem dostaniesz nowe obrazy, m.in coś w rodzaju drabinki i jeśli jest tam hak to właśnie takiego obrazu potrzebujesz. Po prostu idź dalej. No albo próbuj lewitować..

Problem w tym, iż nie ma tam (bądź nie widzę, ale szukałem dłuuugo) żadnego haka na obraz. Próbowałem w innych miejscach kombinacji ze wszystkimi obrazami licząc iż któryś mnie tam zaprowadzi - nic z tego. Miejsce do którego chcę się dostać jest na górze w alejce, w której drugi raz otwiera się bramę rzucając koszem w przycisk. Jest tam bagaż oraz pytajnik na balkonie; naprzeciwko nad główną alejką jest pajęczyna. Jak już wspomniałem lewitacja nie pomaga - za wysoko...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie w jaki sposób na poziomie z "bykiem na ulicach" można dostać się do pierwszej pajęczyny i bagażu emocjonalnego (pierwszy z prawej w menu)? To jest niemal zaraz na początku. Za nic nie idzie doskoczyć ani na balkon, ani na linę - za wysoko, chyba że coś mi umknęło...

@Jamz - chodzi Ci o chatę tego wojaka, którym zdobywamy twierdzę? Szczerze mówiąc nie widziałem tam nic na dachu, poza "figmentami"... Można się tam dostać używając szybowania po wskoczeniu w dym.

Co do tej pajeczyny i bagazu, to po odwiedzinach u matadora zdejmij pajeczyne w kominku i wejdz do srodka. Wyjdziesz w korytarzyku prowadzacym do tej liny.

A co do mojego pytania - znak zapytania pojawia sie chyba dopiero po zdobyciu odpowiedniej odznaki, wiec przy wizycie w WW przed poziomem z bykiem nic tam nie ma. Ale pozniej pojawia sie ten bonus, na samym szczycie, przy maszcie. I nie da sie tam doleciec szybujac z dymu. Przynajmniej mi sie nie udalo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaa.... na poprzedniej stronie pisałem o czołgu.... przeszedłem go... i zamienił się w jakąś maszynkę co kręci dookoła fioletowym laserem! :/ Już myślałem że mnie szlag trafi... grrr... jak to cholerstwo rozwalić?!

Edit: Sorry zielonym laserem xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Matti55

Musisz się zmniejszyć i poszukać przy zamku mechanizmów do otwierania mostu.

@stalker24

Chodzi Ci o tą rybkę? Najpierw musisz jej wrzucać skrzynki z narzędziami do gęby za pomocą telekinezy, potem uciekasz, a na koniec, gdy będzie Cię atakowała "atenką" musisz ją łapać (antenkę) w te muszle (zapomniałem jak się one dokładnie zwały), które są rozrzucone na planszy. Gdy da się złapać musisz ją jak najszybciej obijać i tak kilka razy. Punkty dodaje zbieranie kart i PSI Core i łączenie ich, a także tych gotowych PSI Challenge Marker'ów, także pajęczyny można zamieniać na karty u Ford'a. Jednak najszybciej wbija się level podczas zbierania "figmentów" w umysłach. Jeszcze można zyskać dodatkowy level, gdy uszczęśliwi się wszystkie torby na danym poziomie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...