Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Archi

Psychonauts

Polecane posty

Aby zdobyć kwiatek trzeba było coś zrobić z mniejszą bramą obok (lub czymś koło niej). Nie pamiętam dokładnie, ale trzeba było uderzyć z pięści w bramę, albo coś koło niej, albo coś wykombinować z lewitacją (być może uderzyć kulą w bramę, lub coś koło niej).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAM drodzy państwo MAM. Jeśli chodzi o ten karabin - najpierw idziecie do tego parku, są tam zamknięte drzwi. Idziecie obok i tam są otwierane drzwi. Przechodzicie i strzelacie do ptaka, on zostawia pióro. Potem używacie tego specjalnego spojrzenia (widzicie z oczu ptaka). Widac, że jak przechodzisz przez jedne drzwi to tamte też się otwierają. Uzywasz pióra na zamkniętych drzwiczkach(tych co możesz przechodzic ile wlezie). Idziesz po kwiatka, na cmentarz podpalasz krzew rozwalasz drzwi idziesz do środka i łapie cię policja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest też inny sposób pewniejszy (że tak powiem). Pukasz do drzwi (albo bijesz w nie jak kto nazywa ;P) robisz się niewidzialny przez Invisible ona się wychyla po chwili zamyka drzwi odklucza ja no i wychodzi odrobinę a ja w tym momencie przeskakuje nad nią. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szwarcu zbieraj napotkane obrazki, te kolorowe by podnies range, wtedy zadzwoni do ciebie agent cruel i nauczysz sie niezbednej niewidzialnosci, ;] a co do przedmówcy ;D jakżes ty to zrobił bez niewidzialności ;D ??

Teraz moje pytanie, utknąłem w meat circus ;] mam chronic tego grubaska dzieciaka, ale cały czas te potworki z miesa spadaja i nie moge sie nigdzie ruszyc. Trzeba to jakos wylączyć ??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy jak chodzi o mnie to ja nie znalazłem sposoby by wyłączyć tych... maszynek do mielenia królików. Musisz je po prostu pozałatwiać innego sposobu nie ma. Alen ie możesz pozwolić by ten młody Oleander zginął bo zaczniesz wspinaczkę od początku :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, jak skończyc to przedstawienie w teatrze:

uruchomiłem scenerie "woda" w smutnym świetle

zdobyłem kolejny scenariusz

sceneria "statek" w smutnym świetle

i nie wiem co robic dalej pisze niby, że muszę w odpowiednim świetle odegrac odpowiednia scenę...próbowałem chyba już każdej opcji i nic, gdy poprosiłem o pomoc tego profesorka z którym się można kontaktowac za pomocą boczku zasugerował bym krytykowi oddał częśc swojego umysłu czy coś takiego "...give him piece of your mind " czy jakoś tak to szło ....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki oto problem "No supported sound playback device was found. Please check to ensure your audio drivers are installed properly." Instaluje sterowiniki do karty graficznej i nic :( Na forum tez nieznalazłem odpowiedzic więc moze teraz pomozecie ^^ Z góry dzieki za pomoc :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@goracyi

Ja przeszedłem ten etap bez większych problemów (tylko pod koniec trzeba szybko znaleźć drogę do dzieciaka).

Najlepiej załatw pierwsze dwa króliki, które się pojawią, a potem od razu pomagaj grubaskowi złapać królika z TK, żeby przeniósł się na wyższy poziom i tak w kółko kilka razy.

@Komul

Oddałeś ten ostatni scenariusz Becky ? Jeżeli nie to nie możesz odegrać ostatniego scenariusza, który znalazłeś.

@WilL

Bo audio drivers jak sama nazwa wskazuje znaczy sterowniki audio, czyli sterowniki od karty dźwiękowej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, jak skończyc to przedstawienie w teatrze:

uruchomiłem scenerie "woda" w smutnym świetle

zdobyłem kolejny scenariusz

sceneria "statek" w smutnym świetle

i nie wiem co robic dalej pisze niby, że muszę w odpowiednim świetle odegrac odpowiednia scenę...próbowałem chyba już każdej opcji i nic, gdy poprosiłem o pomoc tego profesorka z którym się można kontaktowac za pomocą boczku zasugerował bym krytykowi oddał częśc swojego umysłu czy coś takiego "...give him piece of your mind " czy jakoś tak to szło ....

****SPOILER****

Scenę można ustawić na sześć sposobów (nastrój wesoły bez wody, z wodą i trzeci ze scenariusza oraz smutny bez wody, z wodą i ze scenariusza), ale musisz zebrać trzy scenariusze i dać je Becky oraz wziąć od niej megafon. Zestaw dekoracji zmieniasz przechodząc przez portal na scenie. Na początku jest nastrój wesoły bez wody. Weż pierwszy scenariusz od krytyka. Ustaw scenę na smutną z wodą i przez megafon powiedz Becky żeby odegrali scenariusz "Knight Of Joy". Wdrap się na górę i weź kolejny scenariusz ("The Day The Mail Boat Finally Came"). Daj go Becky żeby go zagrała. Wskocz do środka łódki i zdobądź kolejny scenariusz. Zmień scenę na smutną bez wody i każ odegrać "Goodbye Hagatha Home". Wskocz do balonu i to tyle... Jeśli chcesz zebrać wszystkie "figmenty", musisz odgrywać wszystkie możliwe kombinacje sceny - każda ma swoje "figmenty". Powodzenia!

****SPOILER****

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 posty wyzej masz wyjasnione co robic. Zalamka z takimi ludzmi normalnie...

Ja ze swojej strony mam pytanie: czy ktos wie, jak sie dostac do zlotego znaku zapytania na dachu chaty francuskiego rycerza (Hearty Knight) w Waterloo World? Co prawda mam juz nieskonczona amunicje dzieki wysokiej randze, ale chcialbym zebrac wszystko co sie da. Skakanie na kulce nic nie daje, ciagle sie zeslizguje z tego dachu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię już Cd-Action, właśnie przez tę gre. I nie chodzi mi o jej długość(przeszedłem ją w 3 dni), ale o zakończenie, które sugerowałoby sequela, którego jednak nie ma( i prawdopodobnie nigdy nie będzie). Nigdy jeszcze nie grałem w tak ciekawą grę. A przez (najprawdopodobniej) słabą sprzedaż ciągu dalszego tej wspaniałej produkcji nie będzie.

Matti55: Uwolniłeś ludzi z tego więzienia??

Jeśli tak to oni kazali uwolnić pilotów, a następnie spotkać się przy sterowcu.Wskocz na niego i wejdziesz na wyższą część miasta.Tam będziesz musiał rozwalić samoloty, i przejść po statkach Na wyspę, na której będzie walka z bosem. Po wygranej właź na antenę i już. Zresztą jak nie wiesz co zrobić zapytaj się "becona", a powinieneś sobie poradzić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja z innej beczki: jestem w tej wieży i muszę pokonać jakiś czołg. Nie mogę tego zrobić! Wiem, że ktoś to już mówiła ale potrzebuję szczegółów. kiedy go nawalać i jaką mocą?Nie reaguje na podgrzewanie ani na walnięcia. Please. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czołg koło tego doktorka?? o toczony jakby fioletowa poświatą ??

Coś mnie zaraz trafi !! Grrr.... Jak przejsc ten Meat Circus ;D !!! Dostaje się na to drugie koło ( Oleander jest bliski śmierci) , wbija się sztylet, idealnie wrecz na obwodzie ale Raz za chiny nie doleci z tej pozycjina następną platforme ;]!!!

Mam siedzie i cały czas te króliki zabijać ??? Helppp!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@stalker24

Gdy czołg spróbuję zaatakować szarżą musisz zrobić błyskawiczny unik, a potem powalić go strzałem (tym, którego uczysz się u Sashy), a gdy się przewrócić atakować go cały czas strzałami, dopóki nie wstanie i tak w kółko.

@Kylo200

Z tego co pamiętam (mogę się mylić) to przy drugim kole masz skakać nie na platformę, ale już na linę, która gdzieś się powinna tam znajdować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...