Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Archi

Psychonauts

Polecane posty

Mam taki dość nieprzyjemny problem - w czasie gry, gdy wszedłem do umysłu Edgara podczas filmiku wyskoczyły jakieś dziwne białe paski na ekranie. Nie znikały więc zapisałem grę i wyłączyłem, po czym komputer mi się zresetował. Po ponownym uruchomieniu gra usilnie chce się zaczynać od nowa, nie widzi mojego profilu, mimo że ten znajduje się w folderze z grą. Ma ktoś jakiś pomysł co z tym zrobić (oczywiście nie zmuszając mnie do zaczynania od nowa)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No teraz to ja znowu mam problem:D jestem u tego strażnika i wszedłem do studzienki kanalizacyjnej. Widze duże pole zajęte przez assasinów i snajpera. No i właśnie nie wiem co robic. Niewidzialnośc nie działa na tych gosci więc co mam robic????

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ChosenOne - Wybierz po prostu fake rifle i możesz przejść. A niewidzialność też się przyda, żeby Cie snajper nie trafił (chyba, ja po prostu włączyłem lewitacje i szybko przeleciałem podskakując)

ps. przypominam o moim problemie 2 posty wyżej, zapraszam do rozwiązywania :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No teraz to ja znowu mam problem:D jestem u tego strażnika i wszedłem do studzienki kanalizacyjnej. Widze duże pole zajęte przez assasinów i snajpera. No i właśnie nie wiem co robic. Niewidzialnośc nie działa na tych gosci więc co mam robic????

Jeśli nie dostałeś od Boyda Rifle to idź do niego. Da ci Rifle wtedy, i trzeba przejść. Uważaj na snajpera, zabija jednym strzałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu mam problem xD Wszedłem już do umysłu tej Glorii i załatwiłem już tą świeczkę, światło jest wszystko ok, już po tym całym incydencie jak ją krytykował ten grubas. Zmieniam światło na zielone ,wskakuje tam do góry gdzie jest balon i nie wiem co robić. Proszę o możliwie szybką pomoc. Z góry wielkie dzięki ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu mam problem xD Wszedłem już do umysłu tej Glorii i załatwiłem już tą świeczkę, światło jest wszystko ok, już po tym całym incydencie jak ją krytykował ten grubas. Zmieniam światło na zielone ,wskakuje tam do góry gdzie jest balon i nie wiem co robić. Proszę o możliwie szybką pomoc. Z góry wielkie dzięki ^^

Tzn. jesteś już pod tym gdzie masz doskoczyć? Z tego co pamiętam to ja w takiej sytuacji poszedłem do krytyka, i potem okazało się że w ekwipunku mam jeszcze jedną scenę, dałem ją tej babce, i wtedy balon się obniżył.

Zakochałem się w tej gierce i służę pomocą <3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam że kombinowałem kombinowałem gadałem do krytyka i bam mam jakąś scenę w eq. Nie pamiętam jak się nazywała, to nie jestem ci w stanie powiedzieć : / Pamietam że zmieniałem nastrój na wesoły a potem z powrotem na smutny ale chyba nic to nie dawało. Wiem że opuszczenie balonu to jakaś scena była, możliwe że związana z powrotem, ten umysł właściwie przeszedłem byle jak bez żadnego myślenia : /

A, co do rozmowy, prosiłem go o scenę tylko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Diomedes

Z tego co pamiętam to zaczynasz na scenie wesołej tam gdzie jest smok. I z tego co pamiętam to były trzy scenografie (woda, ląd i statek czy coś takiego) i ich wariacje w postaci wesoła/smutna scena. Najpierw musisz zabić smoka, a aby to zrobić musisz ustawić scenę na woda/smutna i użyć megafonu od Becky dla scenariusza Knight of Joy. Rycerz powinien zabić smoka, a ty będziesz mógł zdobyć scenariusz następny. Oddaj go Becky. Zmień scenę na statek w smutnej wariacji i zdobądź kolejny scenariusz. Też go oddaj Becky. Potem zmień scenę na ląd w smutnej wariacji i za pomocą megafonu odtwórz ostatni scenariusz, który zdobyłeś, a balon powinien się opuścić.

Jeszcze taka moja jedna uwaga (właściwie to dwie)

1sza - jeżeli zależy Ci na zdobyciu wszystkich figmentów to musisz zmieniać po kolei te sceny i ich wariacje, aby je zebrać co jest dosyć męczącym i pokręconym zadaniem, więc jego nie uwzględniałem w tym opisie.

2ga - w Psychonauts grałem już dosyć dawno, więc mogłem tutaj coś pokręcić i być może nie uda Ci się wykonać tej misji według mojego opisu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie: jestem w umyśle tej trzeciej agentki i tam jest taki element ze muszę najpierw takie koła zębate wprawić w ruch no a potem wspinam się wyżej i jest tam taka wieeelka niebieska rura a na przeciwko platforma z drabiną jak się tam dostać bo jakoś nie mam pomysłu??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mikerpl sprawdź ekwipunek [ a potem przechodząc na "drugą stronę listy" poprzez ]. Jeżeli tam nie ma snajperki no to musiałeś coś źle zrobić wcześniej.

Warman próbowałeś "lewitacji" tzn. tej kuli pod nogami głównego bohatera? szczerzę nie do końca to pamiętam :) Ale na pewno musisz użyć albo lewitacji albo "swobodne spadanie".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...