Jump to content
Archi

Psychonauts

Recommended Posts

Ja jestem w etapie Milkman Conspiracy i dochodzę do takiego budynku, gdzie przy drzwiach jest taka konsola z szyfrem i jak się w to walnie to wychodzi taki koleś z Gestapo i jak się użyje mocy wnikania w umysł to można zobaczyć jak kolo wpisuje szyfr, jednak jak podchodzę do konsolety to jakoś nie mogę jej użyć.

Haha, Gestapo :D Ale czemu tej skrzynki nie możesz użyć?

Wujekthc ->

musisz znajdywać sceny, idź do tego grubasa i go proś potem to musisz dać takiej babce i je odegrać a potem gdzieśtam będą itd. itp.

Ja z kolei mam dosyć dziwny problem. Gra ładnie się uruchamia, nic się nie wykrzacza.

Zawiesza się jednak zawsze, jak gadam z Fordem. Za pierwszym razem na samym początku - coś w stylu tutoriala - zapisałem grę i gdy włączyłem od nowa już byłem dalej i mogłem grać. Jednak teraz jestem w trakcie lekcji pyrokinezy. Palę pierwsze trzy namioty i Ford mówi bym zalockował ostatni cel i go spalił. W tym momencie obaj (moja postać i Ford) stoimy jak głupki i nic. O dziwo działa klawisz TAB, pojawiaja mi sie to info w rogu oraz ESC - mogę przejść spokojnie do opcji. Na wszytko inne nie ma żadnej reakcji o_O. Próbowałem też klawisz X, czyli cancel, ale bez powodzenia. Zapis gry tym razem nic nie daje, bo po odczytaniu stanu wraca mnie do początku lekcji.

Na samym początku podejrzewałem, że należy spachować grę do wersji v1.04, ale płytce zdaje się jest już taka wersja.

Może ktoś jeszcze miał\ma podobny problem??

Jestem na etapie, w którym Sasza każe mi bić tych z pieczątkami.

Leje ich i nic się nie dzieje (ta wzkazówka stoji w miejscu)

Co mam zrobić?

HELP!!!!! :mellow: <_< :angry::unsure::blink:

Musisz strzelać do tych tarczy namierzając je shiftem

sory to dopiero potem teraz tak jak kolega przedemną

Edited by ognisty666

znowum utknal... taka sytuacja: mam juz pochlaniacz pajeczyn, mam ta karte, zeby moc uzywac tego urzadzenia w laboratorium Agenta Nein, zebralem wszystkie sieci z tych 4 swiatow, pajeczyny przenioslem do tego ustrojstwa u Forda... CO DALEJ??? :unsure:

znowum utknal... taka sytuacja: mam juz pochlaniacz pajeczyn, mam ta karte, zeby moc uzywac tego urzadzenia w laboratorium Agenta Nein, zebralem wszystkie sieci z tych 4 swiatow, pajeczyny przenioslem do tego ustrojstwa u Forda... CO DALEJ??? :unsure:

musisz mieć corecoś tam do kupienia w kampusie za 10 arrowheads

Strzelbę i monetę trzeba wręczyć dwóm jednostkom żołnierzy (z różnych domków), a ślimaków nie możesz przesunąć dlatego, że jeszcze nie pokonałeś jednostek wroga chłopami, których będziesz musiał zwerbować wyżej wymienionymi przedmiotami tak, żeby ślimaki mogły przejść do rycerzy. Trochę namotałem, ale mam nadzieję, że ten bełkot będzie chociaż w jakimś stopniu przez Ciebie zrozumiały.

@eddy1

Zapewne chodzi ci o poziom w umyśle Generała.

Prawdopodobnie chodzi ci o płaczącą walizkę:

a) możesz to zignorować

B) możesz zdobyć znaczek ze smutną walizką i jeśli znaczek pasuje uratujesz/zbierzesz walizkę

@Duffy

Dzięki wielkie :))

Jednak nadal mam problem.

Jeden dom jest zamknięty, a w drugim nikt nie chce otworzyć.

Co robić? :(

Edited by Wawus

mam problem

po wyjściu z umysłu tej

przerośniętej sardynki(fajny poziom-miasto małych rybek sceny ala king-kong i godzilla)

ląduje na wyspie

tam jakiś policjant każe mi znależć mleczarza ale na wyspie go nie ma i nie wiem jak wrócić(o ile się da)

Pytanie moje:

Mam dać jednemu domowi monetę, drugiemu muszkiet.

Jeden dom jest zamknięty (tylko ktoś gada zza drzwi: it's a big soldier..?),

a w drugim nikt nie chce otworzyć (... back a few).

Co robić? :(

Ja mam z kolei taki problem: nie mogę zapisać stanu gry. Przy tworzeniu profilu wyskakuje mi komunikat, że nie mam dość miejsca na save ( mam kilka giga wolnego). Kiedy naciskam "B" co ma zwolnić miejsce gra się zawiesza. Kiedy to omijam, nie mogę w ogóle zapisać stanu gry.

Teraz zauważyłem w Milkman Conspiracy, że potrzebny mi Cobweb duster, a ja mam zaledwie 650 tego ełroheds, chociaż zbierało się tego sporo.

Kup dowsing rod. Pomoże ci znaleść więcej i szybciej Arrowhead-ów.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...