Jump to content
TNE

IslandDust - DeSand Studio

Recommended Posts

Witam bardzo serdzecznie,
chciałbym przedstawić nasz projekt (IslandDust). Został on dobrze odebrany na innych forach/grupach i zachęcam do odwiedzenia fanpage projektu https://www.facebook.com/desandofficial. W tym miejscu będzie odpowiadać na wszelakie pytania, oraz aktualizować postęp prac nad grą. Znajduję się też tam screenshoty z gry itp.
Pozdrawiam bardzo serdecznie, oraz życzę miłego wieczoru
Jakub Struś
Krótki opis gry:
Wyobraź sobie, że jesteś świadkiem i uczestnikiem rozwoju cywilizacji, doświadczasz i korzystasz ze wszystkich odkryć i wynalazków człowieka w jego niemalże 15 000 letniej historii, od kamienia ciosanego, po rewolucję przemysłową, aż do podboju kosmosu. Obserwujesz i przeżywasz kolejne ery cywilizacji, ich powstawanie i upadki, a to wszystko zawarte w jednym tytule.
Island Dust to opracowana przez studio DeSand hybryda gatunków RTS, survivalu i kilku elementów RPG, rozgrywka oferuje tryb singleplayer jak i multiplayer. Po stworzeniu swojego awatara, gracz ląduje na jednej z kilkudziesięciu proceduralnie wygenerowanych wysp ogromnego archipelagu z podziałem na różne strefy klimatyczne i ukształtowanie terenu, od upalnych pustyń i tropikalnych dżungli, przez równiny, sawanny, stepy po zaśnieżone góry z licznymi jaskiniami i wieczne lodowce. Ogrom świata oferuje równie olbrzymią ilość surowców i materiałów niezbędnych do przetrwania i rozwoju, by stać się kimkolwiek zapragniesz: potężnym władcą państwa, którego terytorium obejmuje nawet kilkanaście wysp, prostym żołnierzem, najemnikiem lub dowódcą armii, utalentowanym rzemieślnikiem bądź kupcem, prostym drwalem, rolnikiem...
Setki ścieżek rozwoju pozwalają na unikatowy styl gry i doświadczanie nieskończoną ilośc razy. Możesz poznać i korzystać z niemalże wszystkich odkryć technologicznych występujących w rzeczywistości z dziedzin takich jak metalurgia, budownictwo i architektura, medycyna, inżynieria, transport, biologia, chemia, elektronika... I to wszystko odkryjesz TY SAM.
Będziesz współpracował i konkurował z innymi graczami, a nawet z NPC, którzy zasiedlą wyspy, w tym twoje terytorium i zajmą się rozwojem gospodarczym i technologicznym. Od Ciebie będą zależeć stosunki dyplomatyczne z innymi. Nie czekaj,wejdź do świata ze swoimi przyjaciółmi i stańcie się potęgą!

5_landscape.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...