Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

TokaMXoa

Smartfon dla siostry do 700zł

Polecane posty

Witam.

Siostra rozgląda się za odpowiednim dla siebie telefonem. Dla lepszej przejrzystości posłużę się lekko zmodyfikowanym schematem znalezionym w temacie "Wzorcowe tematy do działu "Komputery i podzespoły""

  • Budżet: 700zł to granica, której nie chciałaby przekroczyć
  • Zastosowanie telefonu: rzecz jasna smsowanie i dzwonienie, robienie zdjęć, słuchanie muzyki (często z głośnika), przeglądanie internetu, korzystanie z funkcji GPS
  • Preferowany sklep: Media Expert lub inne stacjonarne sklepy w Augustowie/Suwałkach/Ełku. Mówi, że nie chce bawić się w sklepy internetowe i ewentualną wysyłkę w razie awarii.
  • Termin zakupu: jak najszybciej
  • Dodatkowe uwagi:
  1. Siostra poszukuje telefonu o przekątnej ekranu 4,5-5 cali (nie więcej)
  2. Wiadomo, że w takim budżecie nie poszalejemy, ale zależałoby jej na jakimś nieco lepszym aparacie i przyzwoitej ilości pamięci wewnętrznej

Jak zwykle będę wdzięczny za każdą poradę lub propozycje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@miroslao, nie ma się co spodziewać cudownych aparatów w smartfonach do 700 zł. Jeśli ma być nówka to ceny Redmi Note 4 teraz mocno spadły, w maxcomp i sferis już poniżej 700 zł. Do selfie lepszy byłby Huawei P9 Lite, ale tutaj już troszkę więcej trzeba dać. 

Tutaj dosyć fajne porównanie aparatów przednich i tylnich https://www.youtube.com/watch?v=wo3BNy_dqjc

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przy wyborze zwracam uwagę na pojemność baterii, ilość pamięci dla użytkownika i ile telefon ma RAM'u(żebym się nie denerwował, że mi się galeria długo otwiera). Później aparat i inne tego typu rzeczy. Dla mnie ważna jest wielkość telefonu, poniżej 5,5 cala już u mnie nie przejdą. ;) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś zwolennikiem Samsung / Huawei / iPhone czy to nie ma dla Ciebie znaczenia? Ile osób, tyle modeli mogliby polecić. Dlatego lepiej zwracać  uwagę na to, na czym nam zależy. Bo ja mogę polecić Guawei p9 lub p10, ewentualnie Samsunga a5... ;) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xiaomi rośnie w siłę. :D Jedyne co mi się wydaje, to jeszcze nieco słabe aparaty, ale jak ktoś jest takiego zdania jak ja, że jak się chce mieć faje zdjęcie to się powinno używać APARATU a nie TELEFONU, to wystarczy. ;) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...