Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Timi00666

Monitor ~1300zł

Polecane posty

Siema!
Chciałbym monitor z jak najmniejszym input lagiem, bez ghostingów, blurów i innych brzydkich rzeczy w ruchu, najfajniej jakby miał 144Hz, dobre kolory, czernie i kąty widzenia, 24-27 cale, raczej na ten przedział cenowy i wymagania pozostają mi tylko TNki, więc oczywiście pisząc o dobrych kolorach i kątach widzenia mam na myśli dobre jak na matrycę TN. Monitor prawdopodobnie będę chciał łączyć poprzez Displayport do GeForca.
Znalazłem coś takiego: https://www.morele.net/monitor-iiyama-g-master-red-eagle-gb2488hsu-636024/

Bardzo podoba mi się w nim jak nisko można obniżyć ekran, jeszcze nigdy nie spotkałem monitora, u którego odległość dolnej ramki do podłoża wynosiła tylko 5cm, zazwyczaj siedzę za nisko monitora (akademickie warunki) więc to bardzo fajna dodatkowa opcja, ogólnie bardzo mi się podoba jego wygląd, niestety gorzej z wyglądem "wewnętrznym". Niezbyt dobre kolory, chyba że pogrzebiemy w ustawieniach gammy w systemie... ponieważ na monitorze nie da rady ustawić gammy, takie wskazówki dostałem w jego recenzji. Trochę te minusy jednak mnie odrzucają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...