Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SteamPunker

Słuchawki dokanałowe ~100zł

Polecane posty

Witam,

szukam sensownych słuchawek "mobilnych" do smartfona (Spotify) i MP3-ki (Sansa Clip+). Natknąłem się na dwa polecane modele:

 

Xiaomi Hybrid Dual Drivers (Iron, Piston 4, Mi Hybrid, V4 - po jakiej nazwie ich szukać i czy mają polskiego dystrybutora?)

oraz

SNAB Overtone EP-101M

 

Nie mam twardo zdefiniowanego gustu muzycznego - choć preferuję rock/metal to zdarza mi się puścić jakiś hip-hop, czy muzykę klasyczną. Co do tonów zależy mi by słuchawki miały wyczuwalnie zaznaczony bass.

 

Obecnie siedzę na EarPodsach, więc dowolne słuchawki będą zauważalnie lepszej jakości. ;)

Które są lepsze, gdzie kupować, a może są inne ciekawe dokanałówki? Mogę dopłacić, jeżeli zauważalnie skoczy jakość, ale nie chciałbym przekraczać 150.

 

Pozdrawiam,

SteamPunker

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SNABy w nowej rewizji grają gorzej od tych z pierwszej (raczej trudno będzie je dostać). Także jeśli nie będziesz potrzebował mikrofonu, to rozważyłbym na twoim miejscu RHA MA350.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdarza mi się rozmawiać przez słuchawki, co jest wygodne bo mam w telefonie combo-jack. Polecane są jeszcze Brainwavz Delta/Brainwavz M1 i SoundMagic E10. O RHA MA350 nie słyszałem. W sumie nie napisałem, ale podstawowym wymogiem jest pilot na kablu (przewijanie, pause-play, głośność).
Jest jakiś model który posiada te funkcje?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...