Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Do sprzedania mam używany laptop CLEVO P150EM.

Laptop bardzo dobrze działający i radzący sobie z każdym rodzajem zadań. Można nie tylko oglądać filmy w jakości FullHD, grać w każdą dostępną grę jaka jest na rynku ale także montować filmy w takim programie jak Adobe Premiere Pro.

Gry komputerowe działają bardzo dobrze - Wiedźmin 3, który wyszedł już dwa lata temu, posiada bardzo wysokie wymagania, ale ten laptop sprawił się znakomicie. Grałem na wysokich/średnich detalach przy najwyższej rozdzielczości i osiągałem ok. 35 klatek na sekundę. Counter Strike Global Offensive na każdej mapie ma ponad 100 FPS i nigdy nie było problemu, żebym przez komputer osiągał gorsze wyniki od przeciwników. Ale jeżeli chciałem pograć w jakąś inną grę, starą czy nową to nie było z tym problemu. Ten laptop naprawdę daje radę i mnie nie zawiódł.

Dobrze mi się też na nim tworzy film. Zajmuję się montowaniem filmów i używam do tego programu Adobe Premiere Pro, które daje dużo możliwości. Komputer zawsze wszystko perfekcyjnie renderował i nie robił tego w bardzo długim czasie.

Kolejną, fajną zaletą laptopa Clevo jest możliwość wymienienia prawie każdej rzeczy w środku, jest takim chodzącym komputerem stacjonarnym. Więc, jeżeli ktoś będzie chciał dodać mu trochę siły to będzie miał taką możliwość. Klawiatura jest podświetlana, można zmienić jej kolory. 

Głośniki może nie pozostawiają jakichś super wrażeń, ale zawsze można się przełączyć na słuchawki czy inny zestaw do odtwarzania muzyki. Bateria również jest słaba i nie będzie długo pracowała bez ładowania. Jedyne na co mogłem narzekać to odgłosy jakie towarzyszą pracy. Trochę hałasuje, ale głównie przy dużych obrotach. Po za tym można sobie z tym poradzić jakąś podstawką chłodzącą, mi pomogła. 

Mogę się potargować. Informacje pod nr telefonu 698-867-342

Jeżeli chodzi o najważniejsze specyfikacje(to co ma w środku):

Intel Core i7-3612QM CPU 2.10 GHz (8CPUs)
AMD Radeon HD 7970m
RAM 8 GB Kingstone DDR3 
Dysk SSD Samsung 840 EVO 128 GB
Windows 10 Pro 64-bitowy

586679704_1_644x461_laptop-clevo-p150em-poznan.jpg

586679704_3_644x461_laptop-clevo-p150em-laptopy.jpg

586679704_4_644x461_laptop-clevo-p150em-elektronika.jpg

586679704_5_644x461_laptop-clevo-p150em-wielkopolskie.jpg

586679704_8_644x461_laptop-clevo-p150em-.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...