Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MLodyy

Nowy komputer

Polecane posty

Jasne, że możesz zostawić Z370 Killer SLI, ale w przypadku Z370 Pro4 również będziesz mógł zrobić upgrade.

Z370 Pro 4 jest trochę słabiej wyposażona: ilość złącz USB, wyjścia audio, brak radiatora, sloty PCIe nie są wzmocnione (o ile nie jest to jedynie chwyt marketingowy).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Bull3t napisał:

Jasne, że możesz zostawić Z370 Killer SLI, ale w przypadku Z370 Pro4 również będziesz mógł zrobić upgrade.

Z370 Pro 4 jest trochę słabiej wyposażona: ilość złącz USB, wyjścia audio, brak radiatora, sloty PCIe nie są wzmocnione (o ile nie jest to jedynie chwyt marketingowy).

Więc ostatnie pytanie. Czy według Ciebie killer SLI jest wart dopłaty czy nie? 

W sumie zawsze miałem płyty w przedziale 250-350 więc taka powinna już być i tak wystarczająca. No ale może warto :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MLodyy napisał:

Więc ostatnie pytanie. Czy według Ciebie killer SLI jest wart dopłaty czy nie? 

Trudno powiedzieć, musisz sam zdecydować. Nie ma ogromnych różnic. Ale jakby chcieć później wsadzić i7-8700K, to można wziąć Killera, bo radiatory wydają mi się lepsze. W jednej z recenzji widziałem, że dało się ładnie podkręcić procesor - recenzji Z370 Pro4 nie widziałem. Zmierzam do tego, że to jest choć trochę pewniejszy wybór do OC, mimo takich samych sekcji zasilania (10 faz) - czasem sekcja jest taka sama, a temperatury VRM się różnią.

 

Podsumowując, dopłata tych 100 zł nie robi takiej różnicy jak dopłata 100 zł do Z370 Extreme4 (względem Z370 Killer SLI). W tym wypadku (Z370 Extreme4) widać spore zmiany: więcej faz zasilania, ALC1220, USB 3.1 Gen 2, dual BIOS.

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...