Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

upadlyBankowiec

PILNE: Asus GTX 1070 8GB ROG Strix w dobrej cenie - brać?

Polecane posty

Właśnie dostałem ciekawą propozycję od dobrego znajomego, który na gwałt potrzebuje kasy i chce mi sprzedać tą kartę:

https://www.scan.co.uk/products/asus-geforce-gtx-1070-rog-strix-oc-gaming-8gb-gddr5-vr-ready-graphics-card-1920-core-1632-mhz-gpu-18

 

nową, nieużywaną w atrakcyjnej cenie. W związku z tym mam dwa pytania:

1. Czy tą kartę mogę podpiąć pod moja płytę główną MSI Z87-G41?

2. Zauważyłem że ta karta jest sporo droższa od innych 1070tek, ktoś może w dwóch zdaniach wyjaśnić różnicę?

 

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, upadlyBankowiec napisał:

nową, nieużywaną w atrakcyjnej cenie.

Jak bardzo atrakcyjnej? ;)

1. Możesz.

2. Po prostu to "topowy" model Asusa.

 

Podaj informacje dotyczące specyfikacji Twojego sprzętu (procesor, zasilacz itd.) oraz model monitora.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do sprzętu to będę składał nowy komputer, aktualnie jestem na etapie szukania zasilacza, wentylatora CPU i obudowy. Podstawą dla mnie jest zestaw nr 8 z cdaction 07/2017. Niestety podana tam obudowa,wentylator i zasilacz są od SilentiumPC a w UK tego nie dostanę. Ktoś mógłby zaproponować jakieś porównywalne zamienniki?

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.09.2017 o 17:19, upadlyBankowiec napisał:

 Podstawą dla mnie jest zestaw nr 8 z cdaction 07/2017. Niestety podana tam obudowa,wentylator i zasilacz są od SilentiumPC a w UK tego nie dostanę. Ktoś mógłby zaproponować jakieś porównywalne zamienniki?

Za wiele osób kupujących CD-Action to tu nie znajdziesz, więc dobrze by było, żebyś napisał ile chcesz na te części przeznaczyć, czy będziesz sprzęt podkręcał oraz napisał w jakiej rozdzielczości pracuje (ewentualnie będzie pracował nowy) monitor.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...