Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spetctraltears

Samoistny reset komputera podczas korzystania z przeglądarki

Polecane posty

 Witam.

Mam problem z komputerem taki jak w temacie. Podczas przeglądania internetu samoistnie się resetuje, zazwyczaj kilkanaście minut po uruchomieniu przeglądarki. Testowałem już Chrome, Operę, Firefoxa i problem się powtarza. Gdy gram nie resetuje się nawet przy kilkugodzinnych posiedzeniach. Sprawdzałem już inny zasilacz i działo się to samo. Wymieniłem również grafikę i dalej to samo. Instalacja nowego systemu nic nie pomagała, sprawdzałem zarówno Windowsa 7 jak i Windows 10

Sprzęt to: 

-Płyta główna: MSI B75A-G43 GAMING 

-Intel Core i5 3470

-GAINWARD GTS 250 1GB

-RAM: Geil 2x2GB 1333Mhz

-Zasilacz: Amacrox Warrior 500W

-Dysk: Samsung 500gb

Odznaczyłem we właściwosciach w moim komputerze opcję resetu podczas krytycznego błędu jednak żaden BSOD mi się nigdy nie pokazał.

Dodam że temperatury procesora jak i grafiki oscylują max. Przy 55 stopniach.

I jeszcze jedno pytanie czy to że mam chłodzenie od procesora I3 TPD 55W, podczas gdy mój i5 ma TPD 77W może mieć na to jakiś wpływ? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy korzystaniu z internetu temperatura nie powinna wzrosnąć aż tak, żeby nawet słabsze chłodzenie nie dało rady i komputer się resetował. Sprawdź nie czy jest ono źle zamontowane, albo nie ma pod nim pasty przewodzącej. Jednak zakup wydajniejszego chłodzenia byłby wskazany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...