Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CD-Action 10/2017

Polecane posty

Zgadzam się, ja bym tylko zmienił w publicystyce jedną rzecz. Zamiast tekstów ogólnych, jak teraz o Romero, czy wcześniejszy o efektach "niespecjalnych" wolałbym artykuły stricte o grach (albo o sprzęcie do grania, historii komputerów). Nie lubie też serii o tych fantastycznych stworzeniach. Walnijcie nawet tekst o napisach końcowych gier, ale żeby było związane z grami coś, cokolwiek.

Ja lekturę CDA zaczynam od działu sprzętowego. Rzadko się o nim pisze, lecz ja bardzo doceniam ocenę hardware od strony przydatności dla gracza. Dobra robota i oby rubryki techniczne zawsze trzymały poziom!

PS. Olać smartfony, więcej PC! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Writer Jako że oba podane jako przykłady teksty były moje, czuję się w obowiązku odpowiedzieć – w następnym numerze w ode mnie będą w Publicystyce tematy tylko stricte branżowe ;) A Romero będę bronił rękoma i nogami, bo zombie to akurat temat stricte growy, a i czuliśmy, że wypada ich ojcu złożyć mały hołd. No i przede wszystkim - zawsze staramy się, by teksty okołogrowe miały wyraźną kotwicę grową. Myślę, że zazwyczaj się udaje ;)

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O cholera, faktyczne te tekst były Twoje, o autorze efektów "niespecjalnych" w momencie pisania postu nie pamiętałem. Dobrze, że o fantastycznych stworzeniach nie pisałeś :P

Z Romero to może faktycznie masz rację, tam ta kotwica growa jest w sumie dość wyczuwalna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A akurat efekty specjalne, czy też niespecjalne, podchodzą pod technologię, na którą czasem miejsce w Publi się znajduje. A akurat ten konkretny tekst był pokłosiem materiału o Gigerze i Obcym, który, choć niegrowy, jest chyba najlepszym, jaki spłodziłem dla ekszynowej Publicystyki ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, ponieważ nigdy mi się to nie zdarzyło a czwarty rok leci jak zbieram CDAction i jakimś cudem będąc zabiegany zapomniałem na śmierć o tym numerze. Gdzie można kupić/zamówić ten numer? Powieszę się za cojones jak mi będzie 1 numeru brakować, no i rogue mnie bardzo ciekawi...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...