Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mystic8

HyperX Cloud - kilka pytań

Polecane posty

Witam :)

Zwracam się do Was z zapytaniem dotyczącym jednego z bardziej popularnych headsetów dla graczy (aczkolwiek nie tylko). Mianowicie kupiłem te słuchawki (Cloud I) z możliwością zwrotu do 14 dni i jestem w trakcie testowania. Mam jednak kilka pytań do osób, które je posiadają/testowały jakiś czas:

1. Na maksymalnym rozstawie są one dla mnie na styk na głowie - czy ta poduszka nieco się wyrobi? Nie ukrywam, że po kilkunastu godzinach boję się o bóle głowy przy tym lekkim ucisku

2. Czy boczne pady po czasie nieco się rozluźnią by tak mocno nie napierać na skronie?

3. Testowałem godzinę skórzane i godzinę welurowe pady - wiem, że to są słuchawki zamknięte, ale czy da się jakoś obejść problem nie słyszenia tego, co mówię do mikrofonu? Przez ten problem podnoszę zbytnio głos i przydałby się nasłuch mikrofonu.

4. Czy te pady nie zużyją się za szybko? Nie jest to naturalna skóra , a welur jak welur ....

5. Które pady wg. was lepiej oddają dźwięk i są bardziej komfortowe?

6. Jeżeli jednak słuchawki okażą się za ciasne czy możecie polecić mi coś w podobnej kwocie (do 300zł chociaż może być mniej), co będzie grało przynajmniej tak samo dobrze? Często widzę polecane superluxy.

Z góry dziękuję za pomoc :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Troche tak, ale nie licz na to ze sie splaszczy.

2. Jak wyzej.

3. Na welurowych poziom izolacji spada.

4. Ja na welurowych jade od 2 lat jakos i nic im nie jest.

5. Jedni wola pseudoskorzane, inni welurowe. Ja uzywam welurowych bo mniej poca sie uszy i sa dla mnie wygodniejsze, a dzwiekowo jest ok.

6. Jak z mikrofonem to HMC 631, ale tu wytrzymalosciowo jest sporo gorzej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...