Jump to content

Recommended Posts

Cześć i czołem!

Poszukuję zainteresowanych rozgrywkami online w klasyku zwanym Dungeon Keeper 2. Słońce świeci, czas w pracy leci, więc czemu by po niej nie oddać się nostalgii połączonej z konsumpcją tego jaśniejącego dziecka Bullfrog? W końcu, jak wszyscy pamiętamy, dobrze być złym. Ale już kończę te brednie i przechodzę do kwestii istotnych.

Czego potrzebujemy?

1. Hamachi. Niestety, nie jest to do obejścia, nie licząc przebywania w jednym pomieszczeniu i łączenia w pary swoich komputerów przy pomocy kabla. Aż chce się uronić łzę nad taką wizją, gdy żyjemy w czasach światłowodów oraz szybkiego internetu. 

2. Dungeon Keeper 2 w wersji 1.70 (posiadacze kopii na GoG mogą pominąć ten punkt)

3. General Improvement Mod 1.5 (wymagane do zwiększenia stabilności gry) + paczka map. Znajdują się w załącznikach do postu.

Problemy? Śpieszę z pomocą!

Pierwszy i najważniejszy, który może was dotknąć - rozjechanie się polskiej czcionki po instalacji GiM. Na dole dodaję link do plików angielskiej wersji językowej, które wyciągnąłem z mojej kopii gry. Wystarczy skopiować je do głównego folderu DK i nadpisać całość, a problem zniknie.

W przypadku innych - PW oraz ten wątek powinny idealnie nadać się do ich rozwiązywania. 

Zasady rozgrywki

Myślę, że pozostaną do indywidualnego ustalenia, aczkolwiek osobiście skierowałbym swój wzrok w stronę świątyni i recept z nią związanych. Poza tym, standardowo, ograniczenie liczby czarnych rycerzy do czterech na gracza. 

Liczę na odzew w temacie, moi mili! 

"Zangielszczenie" gry. Klik!

GIM_v1.05.7z

DK_-_Mapy.7z